Хто реально керує прокуратурою, ми побачимо вже через тиждень-два, — Касько

Роботу Генеральної прокуратури під керівництвом новопризначеного генпрокурора Юрія Луценка можна буде оцінити вже менш, ніж через місяць.

Так вважає екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько.

“Хто буде реально керувати Генпрокуратурою, дуже швидко буде видно з перших кроків, буквально через тиждень-два. У ГПУ є одна людина, яка відповідає за все — це генеральний прокурор, і перекласти відповідальність не вдасться ні на кого перекласти, ні на заступників, ні на Горбатюка”, — сказав він в коментарі виданню “Гордон”.

За словами Каська, дуже багато питань вже виникає з приводу процедури призначення Луценка, особливо, якщо порівняти, як звільняли з посади попереднього генпрокурора Віктора Шокіна.

16 лютого 2016 року президент попросив Шокіна подати у відставку, але вона відбулася тільки 3 квітня. Постанова парламенту про згоду на звільнення Шокіна в Адміністрацію Президента йшла три дні. І як швидко все сталося сьогодні. Це вкотре показує, що коли є бажання, процедури особливого значення не мають,
— зауважив екс-заступник Шокіна.

На його думку, щоб виправдати очікування суспільства, Луценку необхідно за дуже короткий термін скерувати в суд кілька показових справ проти колишніх посадових осіб.

“У мене є чітке відчуття того, хто саме стоїть за кримінальним провадженням, відкритим проти мене, тому скоро стане ясно, хто керує в Генпрокуратурі, і ще через 2-3 місяці стане очевидно, зробить Юрій Віталійович те, чого чекає від нього суспільство чи ні”, — припустив Касько.

Сам Віталій Касько сказав, що навіть після призначення Луценка генпрокурором повертатись ГПУ не буде.

Нагадаємо, 12 травня після тривалих дискусій Верховна Рада таки дала згоду на призначення Юрія Луценка генеральним прокурором України. Президент Петро Порошенко одразу у сесійній залі під вигуки “ганьба” підписав указ про його призначення.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі