Чому у нас вічно щось болить: всьому є своя причина?

Дізнайтеся, чому той чи інший орган Вас турбує, і розберіться в Собі. Людський організм – дивовижна система, в якій все пов’язано:

1. Головний біль
Якщо ти постійно знаходишся в стресі і відчуваєш серйозні перевантаження – не дивуйся, що у тебе болить голова. Кращий спосіб перемогти головний біль – займатися розслаблюючими практиками, наприклад, медитацією або йогою. Доктор Крістіан Петерсон наполягає на тому, що потрібно стежити за гармонією емоційного стану, і головний біль відступить. Сайт vk.com

2. Шия
Людина, яка не може себе пробачити за щось, скаржиться на біль в області шиї. Тягар провини паралізує це місце, від самоїдства і докорів сумління потрібно позбавлятися в терміновому порядку. Щоб біль в шиї пройшла, потрібно вчитися приймати світ таким, яким він є, у всіх проявах. Лорі Д’Аскензо, лікар-хиропрактік-кінезіології, рекомендує прощати себе і оточуючих – це піде на користь твоєму самопочуттю.

3. Плечі
Хіропрактики Рос Кітсон пояснює, що плечі – зона, куди лягає вся відповідальність і турботи, які супроводжують людину. Кращий засіб проти болю в плечах – розділити тягар турбот з близькими, перестати все тягнути на собі.

4. Біль у верхньому відділі спини
Ця зона відповідає за любов, її отримання або віддачу. Ронда Дегаст, тренер і практик у саморозвитку, вважає, що при болях в цьому місці пора зайнятися своїми відносинами з людьми, постаратися привести в баланс процес обміну енергіями. Отримувати любов і віддавати її потрібно рівномірно.

5. Поперек
Нижня частина спини відповідає за фінансові справи, так що, якщо ти незадоволений своїм матеріальним становищем, не дивуйся, що поперек частенько болить. Доктор Марк В. Тонг попереджає: якщо гроші не дають тобі спокою ні вдень ні вночі, ти мало заробляєш або дуже багато витрачаєш, це загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям. Постарайся розумно налагодити свої відносини з грошима.

6. Лікті
Алан Фогел в журналі «Психологія сьогодні» заявляє, що лікті – відображення того, наскільки ти жорстокий зі зовнішнім світом. Будь добрішими, йди на компроміси, і ця область не буде в тебе вболівати.

7. Руки
Через руки відбувається більшість взаємодій із зовнішнім світом. Лорі Д’Аскензо стверджує, що біль в руках свідчить про нестачу спілкування з людьми або його надлишку. Загалом має бути в міру, пам’ятай про це.

8. Стегна
Стегна відповідають за рух вперед, в майбутнє, впевнена хіропрактик Барбара Кларк. Не бійся змін, подивися в очі тим подіям, що тебе чекають, і біль в стегнах не буде тебе хвилювати. Бути гнучким і відкритим для всього нового – запорука міцного психічного і фізичного здоров’я.

9. Коліна
Коліна відображають проблеми з самооцінкою. Якщо людина незаслужено принижує себе або піднімає своє его над іншими, неприємностей з колінами їй не уникнути. Лоренс Мічел, фахівець з нетрадиційної східної медицини, пропонує ставитися до себе з гумором і любити своє его.

10. Икроножная м’яз
Образи і заздрість концентруються саме в цьому місці. Доктор Лаура Перрі радить відмовитися від переживання цих негативних емоцій і жити з миром в душі, тоді ніяке м’язову напругу не буде завдавати тобі дискомфорт.

11. Кісточки
Задоволення перемагають біль! Кісточки – якраз такий випадок. Біль в цій частині тіла свідчить про те, що ти не вмієш розслаблятися і насолоджуватися моментом. Джулі Дуглас, автор безлічі книг із самопізнання, рекомендує на позбавляти себе заслужених нагород і по максимуму радіти життю.

12. Стопи
Якщо у тебе болять стопи, пора навчитися відпускати негатив і проблеми, перестати зациклюватися на поганому. Психолог з Каліфорнії Адаобі Аніджей вважає, що потрібно цінувати кожну позитивну дрібницю, а на серйозні проблеми звертати увагу поменше, і вони розчиняться

   

Залишити коментар

Кометарі