Ганьба – делегація з Росії знову вляпалася у скандал на Євробаченні

У Стокгольмі на конкурсі Євробачення делегація з Росії знову зганьбилася. Кореспонденти 24 Каналу спробували з’ясувати, чи готові росіяни заради перемоги у пісенному конкурсі навчитись поважати секс-меншини.

Євробачення дивує своїми номерами та скандалами. Вчора, 10 травня, європейські глядачі вирішили, хто потрапить до фіналу конкурсу. Омріяний квиток на шведську сцену отримали 10 країн з 18-ти. Сайт 24tv.ua

Хтось дивував оригінальністю свого перформансу, як Грета Саломе. А хтось — вмінням цю оригінальність скопіювати. Єврофани упевнені, що росіянин Сергій Лазарєв просто викрав ідею виступу у ісландської учасниці. Та ще й виїхав на цьому.

Ні для кого не є секретом те, що прихильниками пісенного конкурсу Євробачення є тисячі, якщо не мільйони людей ЛГБТ-спільноти. А одним з фаворитів конкурсу є представник Росії Сергій Лазарєв. То якщо наступного року Москва прийматиме конкурс, чи почуватимуться у безпеці геї та лесбійки — про це Лазарєва запитали журналісти 24 Каналу.

Як відомо, у Росії діє закон, який забороняє пропаганду гомосексуалізму. Сергій Лазарєв, надихнувшись думкою про перший приз Євробачення, одразу ж згадав і про гей-клуби в Росії, і про тематичні заходи.

Прогугліть, у нас є багато місць для геїв, і якщо конкурс приїде до Москви, ми будемо дуже доброзичливими до них,
— сказав представник Росії на Євробаченні-2016 Сергій Лазарєв.

На Євробаченні уже говорять — якщо Росія таки переможе, до Москви не поїдуть. Тож конкурсу загрожує зрив. Хто ж посяде перше місце на найбільшому пісенному конкурсі світу, дізнаємося уже зовсім скоро.

Фінал Євробачення-2016 відбудеться вже цієї суботи. Михайло Комадовський, Руслан Акаєв, 24 канал, Стокгольм, Швеція.

Нагадаємо, 10 травня російського члена журі на Євробаченні АнастасіюСтоцьку дискваліфікували.

   

Залишити коментар

Кометарі