Хіт-парад облитих зеленкою регіоналів: а кого б облили ви?

Українці періодично обливають зеленкою, фарбою чи закидують яйцями політиків. Особливо часто дістається екс-регіоналам. Журналісти 24tv.ua пропонують пригадати, як виглядали “прикрашені” політики.

Зелена Королевська

Найсвіжіша “відзнака” — у Наталії Королевської, екс-регіоналки, а нині — нардепа від “Опозиційного блоку”, яка вирішила пройтися Слов’янськом у колоні місцевих опоблоківців на 9 травня. У результаті — отримала висипані на голову борошно, яйця і зеленку.

Джерело 24tv.ua

Сальдо і “кров”

Екс-мера Херсона Володимира Сальдо у лютому 2016 прямо під час сесії міської ради облила червоною фарбою активістка Самооборони. На її думку, цей політик не мав права займати місце депутата.

Шурма у крові

У липні 2015 у Львові активісти “Правого сектору” облили свинячою кров’ю нардепа від Опозиційного блоку Ігора Шурму. Таку дію активісти вчинили у відповідь на намір нардепа відкрити громадську приймальню, заявивши, що “на його руках кров наших побратимів”.

Тарасюк у зеленці

У грудні 2014 мешканці села Лісові Гринівці, що на Хмельниччині, облили зеленкою екс-регіонала, депутата облради Петра Тарасюка. Учасники “обливання” таким чином протестували проти намірів Тарасюка створити музей на їхніх землях.

Зелений Скоробагач у смітнику

У грудні 2014 у Харкові дісталось також місцевому депутату, екс-регіоналу, Володимиру Скоробогачу — його облили зеленкою і закинули до сміттєвого баку під час мітингу за відставку мера Харкова Геннадія Кернеса.

   

Залишити коментар

Кометарі