“Війна виручала Путіна вже три рази. Перший раз — в Чечні — стрибок рейтингу, другий раз — в Грузії, третій — Крим і Донбас “

Російському президенту Володимиру Путіну не потрібен окупований Донбас. Тому Кремль готує на окупованих територіях “гібридний мир”.

Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін. “Що стосується Донбасу, то тут, як мені здається, ситуація абсолютно прозора. Приєднувати цю територію Путін не хоче і не може. Власне кажучи, він ніколи і не обіцяв цього робити. У нього немає ні грошей, ні бажання.

До того ж, від нього чекають саме цього, тому Кремль і не зважиться на такий крок. Навіщо йому зайве покарання, та ще й зайві 3 мільйони людей, що проживають на зруйнованій території? Краще нехай вона буде в Україні, але тільки формально. Це в інтересах Путіна”, — вважає експерт.

Водночас, Орєшкін додає таке: що гірше справи йдуть із російською економікою, то більше Москва потребує якоїсь символічної перемоги.

“Війна виручала Путіна вже три рази. Перший раз — в Чечні — стрибок рейтингу, другий раз — в Грузії, третій — Крим і Донбас. Всі ці війни завершувалися хоча б символічної, але перемогою. Тому що Крим “відкусили”, Абхазію і Осетію “прибрали”, а в Чечні “порішали” — як того хотів Путін”, — заявляє політолог.

За словами, експерта, Путін готує Донбасу “гібридний мир”, додає 24tv.ua.

“З Сирією вже пішло не так…Я думаю, що в доступному для огляду майбутньому у Путіна вистачить “мудрості” в подібні історії не втручатися. Так що на Донбасі була “гібридна війна”, а зараз настане “гібридний мир”, — зазначив Орєшкін.
Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі