6 способів видалити подряпини з екрану! Перевірено.

Всі щойно куплені смартфони або планшети сяють якоюсь особливою свіжістю і чистотою. Але не проходить і декількох тижнів, як ця первозданна чистота поступово сходить нанівець, поступаючись місцем дрібним і великим подряпинам. Як би дбайливо ви не поводились зі своїм гаджетом, процес цей неминучий. Добре, що є кілька способів повернути потертим поверхням смартфона минулий блиск без візиту в майстерню і заміни екрана. Сайт vk.com

1. Зубна паста
Перший засіб для видалення подряпин ви знайдете в своїй ванній. Зверніть тільки увагу, що це має бути нормальна зубна паста, а не на основі гелю. Працює це наступним чином.
• Нанесіть невелику кількість зубної пасти на ватний тампон або чисту м’яку тканину.
• Акуратно втирайте пасту круговими рухами в тому місці екрана, де знаходиться подряпина.
• Після цього протріть екран злегка змоченою тканиною, щоб видалити надлишки пасти.

2. Автомобільний засіб для видалення подряпин
Креми для видалення подряпин з поверхні автомобільного покриття, такі як Turtle Wax, 3M Scratch і Swirl Remover, можуть звести до мінімуму або зовсім позбавити екран від подряпин. Просто нанесіть крем на чисту, м’яку тканину і протріть екран ніжними круговими рухами.

3. Наждачний папір або шліфувальний верстат
Звучить дещо несподівано в плані видалення подряпин. Але секрет в тому, щоб використовувати найдрібніший папір, який тільки можна дістати. Цей метод може бути трохи ризикованим, тому перед тим, як почати обробку свого телефону, краще потренуватися на схожих поверхнях.

4. Харчова сода
Харчова сода може послужити як доступний засіб для видалення подряпин.
• Змішайте дві частини соди і одну частину води в невеликій ємності.
• Перемішуйте до утворення густої одноманітної пасти.
• Нанесіть пасту на чисту м’яку тканину і акуратно протріть круговими рухами подряпини на екрані.
• Після цього протріть екран злегка зволоженою тканиною, щоб видалити залишки соди.

5. Дитяча присипка
Додавання води в дитячу присипку дасть вам пасту, яка теж може бути використана для видалення подряпин. Користуватися їй слід точно так само, як описано в попередньому пункті про харчову соду.

6. Рослинна олія
Для видалення дуже дрібних прихованих подряпин добре працює в якості тимчасового рішення рослинне масло. Одна крапля масла, втёртая в поверхню зношеного від часу екрану, може на якийсь період повернути йому колишній блиск.

   

Залишити коментар

Кометарі