Росія повинна розплатитися з Україною не лише грошима…

Російський політолог Віктор Каспрук вважає, що після повалення путінського режиму Росія повинна розплатитися з Україною не лише грошима.

Про це Каспрук пише у блозі для “Радіо Свобода”. Сайт 24tv.ua

Теоретично Москва повинна розплатитися з Україною грошима і частиною своєї території. А оскільки російські території Києву не потрібні, а після падіння путінського режиму може виявитися, що валюти в Росії немає, то нафтою, газом і золотом,
— зазначає експерт.

Він наголошує, що Україні вже зараз варто продумати, яким чином отримати від Росії компенсацію за її злочини на своїй території. На його думку, йдеться про трильйони доларів компенсації. “Існують різні примусові методи виконання вердикту Міжнародного трибуналу”, — зауважує Каспрук.

“Адже в цьому випадку необхідно приплюсувати і компенсацію за все награбоване Росією за століття колонізації нею України. Починаючи з культурної спадщини України, яка дивним чином опинилася в Ермітажі і сотнях інших російських музеїв, закінчуючи компенсаціями за Голодомор, насильницьку русифікацію і планомірне знищення української інтелектуальної еліти. Тільки після цього, а також і повернення з Росії всіх культурних цінностей, які вона вивезла з України, можна буде говорити про те, чи має вона право на прощення”, — вважає політолог з Росії.

   

Залишити коментар

Кометарі