Шок – Росія позбавляється від злочинців, відправляючи їх на Донбас

На території тимчасово окупованих районів Луганщини російськими кураторами створено низку тренувальних таборів, в яких колишні російські кримінальні злочинці проходять відповідну підготовку для подальшої участі у бойових діях на боці терористів.

За інформацією аналітичного відділу ГІ “Права Справа” один з таких тренувальних таборів знаходиться поблизу тимчасово окупованого Первомайська Луганської області на території колишнього піонерського табору “Чайка”.

Під керівництвом інструкторів, загальною кількістю до 20 чоловік,колишні російські зеки проходять курси з вогневої підготовки, надання першої медичної допомоги та диверсійної діяльності. Джерело  24tv.ua

Тренувальний табір на території колишнього піонерського табору “Чайка” функціонує з 2015 року. 10 листопада 2015 року, неподалік від табору “Чайка” українською ДРГ був знищений командир контррозвідки банди “Привид” Таліб Мерзоєв на прізвисько “Туліб”.

Як повідомлялося раніше, в Антрацит заїхало 250 кримінальних злочинців, звільнених в Ярославлі (РФ) за умови, що вони будуть воювати в Україні. Про це заявив екс-представник у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний.

За даними української розвідки, російська влада пропонує амністію для громадян, що відбувають покарання у російських колоніях. Умова виходу на волю: виїзд на Донбас і вступ до лав банд формувань “ДНР” і “ЛНР”.

У бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України беруть участь не тільки колишні кримінальні злочинці, але й раніше засуджені психічно неврівноважені офіцери ЗС Росії. В такий спосіб вони намагаються залишитись на військовій службі, заслужити скасування наявних судимостей, а також отримати додаткові кошти на виплату компенсацій постраждалим за завдану шкоду.

Так, командир 11-го окремого мотострілецького полку підполковник ЗС РФ Роман Тітов раніше мав судимість за перевищення службових повноважень із застосуванням насилля та зброї.

Війна в Україні чудова можливість для Росії позбутися так званих “покидьків суспільства”. А ще збавити галас навколо “вантажів 200”, що прибувають в РФ з Донбасу. Імовірно, з цією ж метою до 9 травня в Росії готується масштабна амністія.

   

Залишити коментар

Кометарі