Притча “Він і Вона”.Повчальна історія

Їх було двоє – він і вона. Вони десь знайшли один одного і жили тепер одним життям, десь смішним, десь солоним, в загальному, звичайнісінької життям двох найзвичайніших щасливих.

Вони були щасливими, бо були удвох, а це набагато краще, ніж бути по одному.

Він носив Її на руках, запалював на небі зірки ночами, будував будинок, щоб Їй було, де жити. І все говорили: «Ще б пак, як його не любити, адже він ідеал! З таким легко бути щасливою! »А вони слухали всіх і посміхалися і не говорили нікому, що ідеалом Його зробила Вона: Він не міг бути іншим, адже був поряд з Нею. Це було їх маленькою таємницею. Джерело vk.com
Вона чекала його, зустрічала і проводжала, зігрівала їх будинок, щоб Йому там було тепло і затишно. І всі говорили: «Ще б пак! Як її не носити на руках, адже вона створена для сім’ї. Не дивно, що він такий щасливий! »А вони тільки сміялися і не говорили нікому, що Вона створена для сім’ї лише з Ним і тільки йому може бути добре в Її будинку. Це був їх маленький секрет.

Він йшов, спотикався, падав, розчаровувався і втомлювався. І всі говорили: «Навіщо Він Їй, такий побитий і змучений, адже навколо стільки сильних і впевнених». Але ніхто не знав, що потужніших за Нього немає нікого на світі, адже вони були разом, а значить, і сильніші за всіх. Це було Її таємницею.
І Вона перев’язувала Йому рани, не спала ночами, сумувала і плакала. І всі говорили: «Що він в ній знайшов, адже у неї зморшки і синяки під очима. Адже що йому варто вибрати молоду і красиву?» Але ніхто не знав, що Вона була найкрасивішою в світі. Хіба може хтось зрівнятися по красі з тією, яку люблять? Але це було Його таємницею.

Вони все жили, любили і були щасливими. І все дивувалися: «Як можна не набриднути один одному за такий термін? Невже не хочеться чого-небудь нового? »А вони так нічого і не сказали. Просто їх було всього лише двоє, а всіх було багато, але всі були по одному, адже інакше ні про що б не запитували. Це не було їх таємницею, це було те, чого не поясниш, та й не треба.

   

Залишити коментар

Кометарі