Кончаловський: “Росія не походить з Київської Русі. Вона навпаки -допомогла її знищити…”

“Я написав велику статтю про те, що є малий народ і великий народ, європейський народ і гігантський російський народ. Гігантський російський народ ніколи не мав громадянської свідомості”.

Про це відомий кінорежисер Єгор Кончаловський заявив в інтерв”ю top.rbc.ru

Є.Кончаловський: Всі мої ідеї сприймаються надзвичайно критично нормальними російськими людьми. І це нормально. Якщо б 30% населення країни сприймало мої думки як належне, це була б інша країна.

Треба думати, як країна розвиватиметься і які завдання стоятимуть перед наступним урядом, оскільки цей уряд і ця влада не в змозі вирішити ці проблеми.

Ви ставите діагноз, згідно з яким ми зараз – у Київській Русі, у Середньовіччі …

Не в Київській – в Московській. Київська Русь не співпрацювала з Батиєм, вона була зруйнована татарами за допомогою Московського князівства. А в Московському князівстві були абсолютні колаборанти у владі, і вони індоктринували ординський синдром в російську свідомість.

Чернишевський чудово написав, що в кожному з нас трохи сидить Батий. Є великий Батий в Кремлі, під ним – ще десяток, тисячі, потім сотні тисяч Батиїв, а потім – найменші, але вони – начальник паспортного відділу, ліфтер – це теж Батий.

Культура народу сьогодні успішно звільнилася від європейських традицій, які були насильно нав’язані їй Петром, і від тієї частини європейського російського, що було виховане за 300 років. Тому сьогодні царюють Московія, ординський синдром і видимість демократії”.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі