Чому скупий платить двічі?

Джон Доу з Шарлотти, штат Сівши. Кароліна, купив якось коробку дуже рідкісних і надзвичайно дорогих сигар і, серед інших речей, застрахував їх від вогню. Через місяць, викуривши всі свої сигари, Джон подав до суду на страхову компанію. У заяві він написав, що сигарети були втрачені «в серії невеликих загорянь». Джерело vk.com

Страхова компанія відмовилася виплатити компенсацію, мотивуючи це тим, що Джон вжив сигарети природним чином. Так ось, він подав до суду – і виграв.

Під час оголошення вердикту суддя, погодившись з тим, що позов був дріб’язковий, проте, підтвердив, що y Джона був страховий поліс, в якому чорним по білому написано, що страхова компанія страхує сигари, в тому числі і від загоряння, не конкретизуючи, в разі якого загоряння вона не буде виплачувати компенсацію. Отже, компанія повинна виплатити Джону відшкодування.

Щоб не обтяжувати себе довгими і дорогими апеляціями, страхова компанія погодилася з рішенням суду і виплатила Джону Доу 15 тис. доларів за втрату його рідкісних дорогих сигар, втрачених «через загоряння».

Після отримання грошей по чеку Джон був заарештований за звинуваченням в 24 підпалах. Його власну позовну заяву і свідчення на першому суді були використані проти нього ж.

Він був визнаний винним в умисному підпалі застрахованої власності і засуджений до 24 місяців тюремного ув’язнення і штрафу в 24 тисячі доларів.

   

Залишити коментар

Кометарі