Селяни перекрили дорогу автомобілю міністра екології та природних ресурсів ( відео)

У середу, 4 травня, у селі Химчин на Івано-Франківщині місцеві жителі перекрили дорогу автомобілю міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака.

Дорогу міністру перекрили близько 50 активістів повідомляє nv.ua.

“Семерак запевнив людей, що обов’язково знайде для розмови час. Міністр дуже вражений вирубками лісу на території Кутського лісгоспу”, – розповів заступник директора Національного природного парку Гуцульщина Юрій Стефурак.

За його словами, серед активістів – лісники та мисливці, які “дуже хочуть полювати на території парку” НПП Гуцульщина.

За інформацією місцевих ЗМІ, активісти борються з керівництвом НПП Гуцульщина через масову вирубку та знищення лісів, що може призвести до екологічної катастрофи.

Зокрема, пікетувальники вимагають розслідувати факти масштабних незаконних вирубок на парку, покарати винних та відсторонити від керівництва парком його багаторічного директора Василя Пророчука.

Як уточняється, спочатку жителі Косова зібралися біля будівлі Косівської РДА, вимагаючи зустрічі з міністром. Згодом люди заблокували дороги на виїзді з Косова у напрямку до НПП Гуцульщина.

У селі Химчин протестувальники поговорили з Семераком, який запевнив, що не проти розмови з громадою і не знав про бажання активістів зустрітись.

695888_2_w_1000

695888_1_w_1000

 

   

Залишити коментар

Кометарі