Творець валюти 21-го століття розкрив своє ім’я (відео)

Таємниця останнього десятиліття нарешті розкрита. Виявилося що вигадав найпопулярнішу віртуальну валюти в світі австралійський бізнесмен Крейг Райт.

Ці віртуальні гроші, які створив цей чоловік, можна купити за будь-яку валюту і спокійно розраховуватися ними в інтернет-магазинах, оплачувати доставку товарів чи платити за віртуальні послуги.

Однак головна їх особливість – операції з біткоїнами відбуваються анонімно, без посередників і майже без комісії. Немає і жодного центробанку, який би регулював їхній обіг.

Хто ж ховався за іменем середньовічного китайського філософа стало відомо тільки тепер.

Крейг Райт – 45-річний австралійський бізнесмен та програміст. У тому, що саме він є батьком біткоїнів чоловіка запідозрили давно, однак він уперто зберігав мовчанку. Та все ж нині Райт власноруч передав журналістам дані, які підтверджують його причетність до створення криптовалюти. А за одне зізнався чому скинув завісу таємничості.

У різних країнах ставлення до біткоїнів кардинально відрізняється. Якщо в Японії це цілком законним платіжний засіб, то у Росії – вони під повним табу.

Місцеві правоохоронці кажуть, що віртуальні гроші активно використовує російська наркомафія. В Україні ж статус біткоїнів не визначений. Говорити про легалізацію експерти поки не беруться.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі