Перевірять всі доходи отримувачів субсидій!!!

В Україні вже кілька місяців Міністерство фінансів проводить верифікацію одержувачів соціальних виплат: пенсій, пільг, субсидій. В результаті перевірки, планують чиновники, “мертвим душам” перестануть платити пенсії, а тим, хто приховує свій дохід – субсидії.

Після підвищення тарифів з 1 травня в Україні субсидію будуть отримувати близько 7 мільйонів сімей.

Заступник міністра фінансів Оксана Макарова зазначила, перевірку проводитимуть лише за тими даними, які є у держорганів. Так, наприклад, якщо селяни продають молоко, але цей дохід не реєструють його за “верифікації” враховувати не будуть.

Карати лже-одержувачів соціальних виплат та субсидій не будуть. У минулому році в уряді планували тих, хто отримав субсидію незаконно, штрафувати у двократному розмірі. Проте пізніше від цієї ідеї відмовилися.

“Ніяких штрафів не буде. Завдання верифікації – правильно розподілити кошти і допомагати тим, хто дійсно цього потребує. Звичайно, якщо кошти отримали в результаті підробки документів, шахрайства – тут свою оцінку дадуть правоохоронні органи”, – кажуть у Міністерстві фінансів.

Нагадаємо, з 1 травня в Україні зросли тарифи на газ. Тепер куб газу для населення буде коштувати 6,9 гривень. Пільгового тарифу на опалювальний період не буде.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі