Що чоловіків дратує в дівчатах

Промоніторивши кілька десятків форумів, ми написали цей матеріал для того, щоб деякі дами спустилися з небес на землю. Опустимо нудні приводи для роздратування типу брехні і зради – очевидно, що це нікому не подобається. Ось деякі моменти, які можуть багатьох дівчат здивувати:

– Коли вони говорять без угаву і діють на нерви. Невже не можна півгодини помовчати? Невже обов’язково розповідати про своїх подруг і подруг подруг? Хіба не можна самій вирішити найпростіші проблеми, як покупка сумки або дизайн нігтів, не порадившись зі своїм чоловіком? Будь ласка, не треба дзвонити сто разів на день «просто так» і ображатися, що немає відповіді на дурні риторичні СМС. Джерело vk.com

– Меркантильність. Нескладно заплатити за дівчину в кафе, особливо якщо це побачення. Але коли напівзнайома дамочка тягне «попити кави» і починає щось заливати про частування, це страшенно дратує. Ще одна категорія – ті, хто у відповідь на просту послугу кажуть «з тебе шоколадка».

– Немає нічого гіршого за дівчину, яка палить. Навіть не тому, що від неї пахне як від заводу «Прилуки», а тому, що це некрасиво виглядає. Стоїть така красуня на зупинці або, ще гірше, йде по вулиці з цигаркою. Вона думає, що це робить з неї таку незалежну фатальну красуню, а насправді на неї дивитися неприємно.

– Часом дівчата оцінюють себе вище собівартості. Такі, у яких немає адекватної оцінки себе, дратують. Вона хоче зарплату в мільйон доларів, але при цьому нічого не вміє і не хоче вчитися.

– Довгі-довгі нігті дратують. Особливо пластмасові або нарощені.

– Не подобається, що зараз майже всі дівчата матюкаються. Дивишся на дівчинку – така лапочка, а як рот відкриє – страшне бидло.

– Запізнюватися не варто. Якщо вона спізнюється на перше побачення, то таке побачення може стати останнім.

– Дівчина сидить з кислою міною, запитаєш, що трапилося. Відповість, важко зітхаючи, вмираючим голосом: «Нічого». Непросто відгадати, що сталося, чим вона незадоволена. Потрібно говорити, з якого приводу ображаєтеся і страждаєте, а то толку від ваших сліз нуль.

– Багато дівчат постійно скаржаться на те, які вони товсті, що прищі на носі, волосся рідке. Неприємно зустрічатися з такою Страшилою, якою вона себе вважає.

– Відсутність смаку в одязі, макіяжі. Звичайно, чоловіки дивляться на тих, що одягнені як повії, але це далеко не захоплення. Якщо дівчина дозволила собі так одягтися, значить у неї не все в порядку з головою або вона шукає собі самця-плідникa. А це сигнал для чоловіків. Тільки довгострокових відносин не буде.

Сподіваємося, цей матеріал стане для багатьох дівчат приводом замислитися над своєю поведінкою.

   

Залишити коментар

Кометарі