Глава УГКЦ здивував заявою про ціну на газ

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав закликає владу зняти з церков пільги на плату за газ після введення нових тарифів.

Згідно з постановою Кабміну, ціна на газ для населення становить 6,879 гривні за 1 куб. метр, а для релігійних організацій — 3,913 гривні.

Святослав Шевчук у цьому випадку зазначив, що Українська Греко-Католицька Церква завжди є і буде зі своїм народом, інформує прес-служба УГКЦ. Повідомляє 24tv.ua

Він пояснив, Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій впродовж останніх років офіційно зверталася до урядових структур щодо тарифів за спожитий газ для релігійних організацій і просила про встановлення ціни не як для комерційних структур, чи підприємств (як зазвичай було), а як для населення.

“Якщо сьогоднішня ціна для населення є справедливою і обґрунтованою, то ми перші будемо звертатися до Уряду з проханням таку ж ціну встановити і для релігійних організацій. Церква має нести тягарі, які несе її народ”, – сказав Блаженніший Святослав.

У мережі уже закликають УПЦ МП зробити те ж саме.

Предстоятель Украинской греко-католической церкви Блаженнейший Святослав (Шевчук) сделал более чем достойный комментарий по поводу позорных льгот, которые почему-то получили от правительства религиозные организации в связи с новыми ценами на газ.

И вот, что он сказал

“Если сегодняшняя цена для населения является справедливой и обоснованной, то мы первые будем обращаться к правительству с просьбой такую же цену установить и для религиозных организаций.

Церковь должна нести тяготы, которые несет ее народ”…

Ну что ж. Первый шаг сделан.

Теперь принимаем ставки на то – пойдут ли по этому пути остальные.

Особенно внимательно следим за попами из гундяевской УПЦ МП…

Они там, как вы знаете, особо нуждаются.

Начиная с директора Лавры Паши Мерседеса….

   

Залишити коментар

Кометарі