Одеса цікавить Путіна більше, аніж Донецьк та Маріуполь

Екс-мер Одеси, колишній народний депутат України Едуард Гурвіц переконаний, що 2 і 9 травня у місті можуть трапитись провокації, оскільки Кремль не втратив інтерес до цього міста, а у мерії залишились проросійськи налаштовані особи.

Про це Гурвіц розповів у коментарі виданню “24tv“.

Одеса — місто, який і зараз цікавить Росію набагато більше, ніж Донецьк і Луганськ. А для України після анексії Криму це єдиний великий транспортний морський вузол,
— наголосив Гурвіц.

За його словами, “центральний уряд не робить всього можливого, щоб припинити бандитські витівки і змінити атмосферу в Одесі”.

“Вночі тітушки, такі ж, як при Януковичі, що збираються тими ж людьми, тим же Трухановим, який організовував їх тоді, б’ють мітингувальників”, — додав він.

Найскладнішою ситуація в місті, на думку Гурвіца, буде 2 травня.

“2 травня 2014 року сталась трагедія, цей день — один з приводів для нагнітання ситуації. Але вона ніколи не вирішиться, якщо на чолі Одеси, в міськраді, районних радах області, в апараті міліції, СБУ і прокуратури залишатимуться люди, які привели Одесу до того, що два роки тому ходили тисячні натовпи і кричали: “Путін, приходь!”. Всі ці люди залишилися при владі, і це ж сталося в масштабах країни”, — зазначив колишній мер.

До слова, за оцінками експертів, найбільше провокацій в Одесі слід очікувати не на роковини трагедії у Будинку профспілок 2 травня, а на 9 травня.

 

Залишити коментар

Кометарі