Наскільки поширена наркоманія в Україні?

Наскільки поширена наркоманія в Україні? Які наслідки суспільству несе наркоманія в Україні? Наркоманія в Україні міф чи реальність? Наркоманія в Україні зараз ставить під питання саме існування нації. Наркоманія в Україні — це цілий механізм, спрямований на знищення суспільства.

Наркоманія — це хворобливий потяг до вживання наркотиків. Саме слово наркоманія складається з двох грецьких слів і означає «заціпеніння» й «манія, пристрасть». Наркоманія в Україні змушує почуватись відокремленим від суспільства. Наркоманія в Україні — це одна з причин, з якої наше суспільство перебуває на такому рівні. Але наркоманія в Україні впливає й на світ в цілому. Адже всі країни, так чи інакше, взаємодіють між собою. Наркоманія в Україні сприяє збільшенню наркоманії в світі, а наркоманія в інших країнах так само сприяє тому, що існує наркоманія в Україні.

Наркоманія в Україні перетворилась на епідемію

Наркоманія в Україні — це загроза національній безпеці. Наркоманія в Україні відображається для суспільства статистикою. Статистика взятих на облік наркоманів відображає лише верхівку айсбергу з назвою: «Наркоманія в Україні». Цифри такі: сто тисяч наркоманів перебувають на обліку. Наркоманію в Україні точно не обліковано: кількість неврахованих наркоманів не знає ніхто. Приблизно 1,5 або 2 мільйони, а мешкає в Україні близько 46 мільйонів українців. Можна лише уявити, що буде, якщо наркоманію в Україні буде показано повністю.

Наркоманія в Україні збільшується на 8% за рік — тенденція, одна з найвищих у світі. 70% наркоманів — молодь до 25 років. Жіноча наркоманія в Україні в процентному співвідношенні — найвища в Європі. Наркоманія в Україні впливає (і в майбутньому цей вплив багаторазово зросте) на негативну демографічну ситуацію.

Наркоманія в Україні в роки комуністичного режиму минулого століття з 30 по 60 роки була «відсутня» тому, що замовчувалась. А тяжке життя й жорсткий політичний режим, плюс закритість кордону та неконвертований рубль (міжнародній наркомафії не потрібний), стримували. Наркоманія в Україні — для того часу була міфом. Але наркоманія в Україні з низки причин стрімко почала розростатись в період афганської війни. Наркоманія в Україні стала явищем. У військових літаках і вантажівках макова соломка й конопля поринули в Україну. У дев’яностих роках наркоманія в Україні зростала шаленими темпами. Наркоманія в Україні росла коштом таких наркотиків як ацетильований опій, що виготовляється з макової соломки (ширка), недорогий первітин (гвинт), ефедрін.

Наркоманія в Україні розширюється через розповсюджувачів, а точки з продажу наркотиків плодяться як гриби після дощу. Наркоманія в Україні тепер під контролем. Тони не знищеної макової соломки розтіклись по країні в точки продажу ширки, що перебувають під контролем перевертнів у погонах, і почала збільшувати наркоманію в Україні.

Наркоманія в Україні розквітла пишним цвітом червоних полів. Трамадол, опіумного ряду синтетичний наркотик, десять років необмежено продавався як знеболюючий препарат. Його виготовляли як легально, на фармзаводах, так і не легально. Обсяг трамадолу, який надходив у продаж, у 50 разів перевищував його потребу для хворих. Трамадольна наркоманія в Україні принесла смертей та інвалідностей серед молоді не менше 20.000 на рік.

Наркоманія в Україні змусила українців боротись за своє майбутнє. Трамадольна наркоманія в Україні тривала роки й роки. Лише під тиском численних акцій громадських організацій трамадол було офіційно визнано наркотиком. Квоти виробництва було зменшено, але тони трамадолу не знищено. Мабуть, наркоманія в Україні вигідна комусь. Поки наркоманія в Україні просто спрямувала свою увагу на інші наркотики.

Наркоманія в Україні вигідна не лише «своїм»

букет наркомафииІноземні фармзаводи також дуже прагнуть продавати наркотики українцям у немедичних цілях під будь-яким приводом. Їм не вигідно, щоб наркоманія в Україні припиняла своє існування. Наприклад, під приводом «замісної терапії». Суть цього буцімто «лікування» полягає в тому, що нелегальні наркотики заміщують легальним синтетичним наркотиком — метадоном, який набагато токсичніший за героїн, і «злізти» з метадону набагато складніше через значно сильнішу ломку. «Плюси» метадонової програми лише в збагаченні фармкорпорацій коштом грошей з державного бюджету, а наркоманія в Україні розростеться коштом метадону від «пацієнтів» і лікарів. За гроші платників податків наркоману ґарантують недовге життя під синтетичним кайфом. У такий спосіб українці, самі того не відаючи, сприяють тому, щоб наркоманія в Україні продовжила своє існування. У Латвії, з впровадженням метадонової програми, рівень наркоманії виріс у вісім разів.

Наркоманія в Україні відтепер лікується наркотиками. Подекуди в регіонах не обмежились простою критикою замісної терапії. Севастопольська міська рада (честь і хвала їй), прийняла рішення заборонити використання метадонової програми.

Наркоманія в Україні вступає в нову фазу розширення. До цього часу наркоманія в Україні будувалась виключно на бажанні окремого індивіда вжити наркотик, але в перспективі наше суспільство будуть насильно, в законодавчому порядку годувати наркотою. Наркоманія в Україні поки не схожа з ситуацією в США, де шкільні психіатри масово прописують дітям ріталін, що за силою впливу не поступається кокаїну, й інші психотропні речовини, що мають жахливі побічні наслідки.

Довгий список дітей-самогубць і інвалідів анітрохи не змінює становище. Масова реклама по ТБ постійно твердить про емоційні порушення й радить той чи інший наркотик. Наркоманія в Україні та в інших країнах, в ідеалі для продавців пігулок, має стати обов’язковою. Кожен буде зобов’язаний купити пігулку для корекції психіки. Наркоманія в Україні неминуче буде культивуватись.

Наркоманію в Україні можна зупинити профілактикою, наполегливою роботою з блокування наркозаконов, а також програмою реабілітації Нарконон, яка допомагає позбутись залежності, й провадить профілактичну діяльність.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі