Речей, про які вам варто задуматися. Варто прочитати

1. Кидайте курити.

«Якби ви могли бачити мене зараз, я б опустилася на свої бідні, скрипучі коліна і попросила хоча б подумати про те, щоб кинути палити», – пише одна з користувачів. Ні, правда, це дорого, неприємно пахне і зі 100% -ою гарантією викличе проблеми зі здоров’ям. Може, пора вже перестати?

2. Підтримуйте (або відновіть) хороші відносини з батьками, братами і сестрами.
Навіть якщо ви вважаєте, що у вас дуже непрості відносини з сім’єю і часом ви один одного ненавидите – потрібно навчитися жити із близькими. Сімейні узи дуже важливі. Незабаром ви зрозумієте, що це і є справжнісіньке багатство. Сайт vk.com

3. Користуйтеся сонцезахисним кремом.
Хочете зморшки, суху, що лущиться і тонку шкіру, синці мало не від будь-якого дотику? Тоді йдіть на пляж і насолоджуйтеся сонцем без захисного крему.

4. Займайтеся спортом. Це дійсно важливо.
Ведіть активний спосіб життя зараз, тоді ви будете досить активними і в 50. Не набирайте вагу. Робіть фізичні вправи. Тримайте організм і тіло в нормі.

5. Почніть заощаджувати гроші. Навіть якщо виходить залишати зовсім трохи.
Так, це нудний, банальний і нецікавий рада, але це правда необхідно. У 30 років у людини майже завжди залишається трохи грошей, які можна зберегти. Почніть заощаджувати зараз – і з часом вийде зробити з цього непогані накопичення.

6. Навчіться задовольнятися тим, що у вас є.
Щастя має набагато більше значення, ніж слава або успіх. Замість скарг навчіться радіти тому, що у вас є, і ви відчуєте себе по-справжньому щасливою людиною.

7. Не відкладайте досягнення життєвих цілей на потім.
Хочете купити будинок? Написати книгу? Одержати вчений ступінь або другу вищу освіту? Змінити кар’єру? Освоїти новий музичний інструмент? Запустити бізнес і працювати на себе? Тоді почніть сьогодні. Не кажіть, що ви повернетеся до цього коли-небудь. Час дійсно немов прискорюється після 30.

8. Висипайтеся.
Спіть достатньо. Лягайте і вставайте в один і той же час. Позбавляйтеся від безсоння.

9. Дбайте про свої зуби.
З віком проблем із зубами стає тільки більше. Лікування забирає все більше часу і грошей. Тому не потрібно тягнути з лікуванням, поки втручання лікарі не стане просто необхідним.

10. Збирайте спогади, а не речі.
Ви – це ваш життєвий досвід. Дуже сумно прокинутися в 50 і зрозуміти, що, крім матеріальних благ, ви не накопичили нічого. Спогади не можна викинути, і вони ніколи не знеціняться.

11. Навчіться віддавати.
Здійснюйте добрі вчинки. Давайте іншим те, що приносить їм радість. Але робіть це з душею і від щирого серця. Не чекайте нічого натомість. Тоді і ваше серце наповниться любов’ю.

12. Будьте цікаві. Робіть кожен день щось, що лякає вас.
Вийдіть з будинку і зробіть що-небудь божевільне. Вплутаємося на справжню пригоду! Робіть багато фотографій, візьміть когось з близьких. Ці спогади будуть гріти вас і в старості.

13. Перестаньте їсти гидоту.
За все своє життя ви можете заробити скільки завгодно грошей і витратити їх на що завгодно. Але здоров’я купити не вийде. Краще відмовтеся від фастфуду, алкоголю та іншої гидоти прямо зараз.

14. Читайте хоча б по 10 книг на рік.
Вашому мозку весь час потрібно розвиватися, тому перестаньте витрачати купу часу на телевізор і відеоігри і почитайте хорошу книгу.

15. Подорожуйте. Якомога більше.
Подорожі змінюють нас. Вони відповідають нам на багато питань. Вони надихають. Вони змушують перестати боятися. Подорож – це та сама річ, яка допоможе вам відчути себе живим.

16. Навчіться медитувати.
Це займе зовсім небагато часу, а зміни у вашому житті будуть дивовижними. І є безліч наукових досліджень, які підтверджують це.

17. Будьте собою. Перестаньте порівнювати себе з ким-небудь.
Повірте, коли вам буде 50, вам буде абсолютно все одно, яке враження ви справляєте на оточуючих. Почніть свій шлях. Станьте сильними.

18. Ведіть щоденник.
Ви забудете більшість ваших дорогоцінних спогадів. Записуйте їх. І обов’язково зберігайте фотографії.

19. Бережіть своїх друзів.
Тримайтеся за людей, які допомагають вам відчувати себе краще, які кидають вам виклик своїм прикладом, які вам дійсно подобаються. Смійтеся разом з ними. Займайтеся дурницями. Насолоджуйтеся життям.

   

Залишити коментар

Кометарі