Правильне харчування: з чого почати

По-перше. Давайте спершу виключимо те, що не сприяє вашому здоров’ю:

🔸 Чіпси (солоні горішки та інші не найкорисніші продукти в пластикових пакетиках для фігури і здоров’я).
🔸 Смажену картоплю.
🔸 Щоденний перекус на роботі + чай (кава) і, звичайно ж, булочка, шоколадка, бутерброди (різновид пиріжки, хот-дог, гамбургер),
🔸 Продукти швидкого приготування, такі як пельмені, вареники, заморожені млинці, піца та інше.
🔸 І, звичайно ж, майонез. Як в салатах, так і як добавка до будь-якого гарніру.
🔸 Всі дріжджові продукти: булочки, білий хліб і інша випічка.
🔸 Торти, тістечка, шоколад знову ж треба виключити зі щоденного вжитку. Якщо ви з’їдаєте шматочок торта (шоколадку) раз на місяць, їжте його сміливо і отримуйте величезне задоволення від цього.
🔸 Морозиво (дуже калорійний і важко засвоюваний продукт).
🔸 Будь-які солодкі напої (кока-кола, фанта і т.д.).
🔸 Звичайно ж, спиртне, особливо пиво.
🔸 Обмежте вживання картоплі. Краща заміна картоплі, це зварені без солі, просто на воді, рис або гречка.

Сайт vk.com

🔸 По-друге, давайте складемо список правильного харчування для схуднення. Які це продукти? Та практично всі, крім перерахованих вище. Просто дотримуйтесь кількох правил:

🔸 Головне, все повинно готуватися або на пару, або просто варитись. Нічого не обсмажуйте, не додавайте майонезу і спеції. (Від спецій не товстіють, але вони збуджують ваш апетит, і ви з’їсте набагато більше, ніж потрібно вашому організму).
🔸 Не їжте на ніч.
🔸 Обов’язково в своє правильне харчування для схуднення включіть курагу, чорнослив, родзинки. Купуйте всього цього по 1 кг на місяць, намийте і поставте в гарному посуді на кухні. Захочете перекусити, рука сама потягнеться, але вже не за цукерками і печивом, а за корисними сухофруктами.
🔸 Звичайно ж, фрукти і овочі. Взимку зробіть вінегрет, їжте більше квашеної капусти. Починаючи з осені і до весни можна постійно терти сиру моркву з яблуком на дрібній тертці, або додавати в моркву сметану і родзинки. Влітку і восени робіть салат зі свіжої капусти з огірками.

   

Залишити коментар

Кометарі