Поради по видаленню плям на вагу золота.

1. Плями від масляних фарб найкраще виводити сумішшю бензину, ацетону та скипидару в рівних частинах.
2. Свіжі чорнильні плями на одязі швидко зводяться молоком.
3. Добре очищаються нашатирем коміри піджака, рукава, коміри у плащів.
4. Плями від вогкості на тканині протріть ганчірочкою, змоченою в сироватці кислого молока.
5. Чорний оксамит чистять спочатку щіткою, трохи змоченою гасом, а потім сухою, чистою щіткою. Дайте сукні провітритися, щоб випарувався запах гасу, і розправте його, потримавши над парою.
6. Щоб почистити замшеві туфлі, їх треба протерти ганчіркою, змоченою водою з нашатирем, а потім пройтися по ним гумовою щіткою або дуже тонкої наждачним папером.
7. Іржаві плями на білій тканині видаляють ще розчином гідросульфіту (1 частина на 10 частин води). Для забарвлених виробів гідросульфіт застосовувати не можна, так як він знебарвлює тканини.
8. Для кольорових тканин застосовують суміш з рівних частин гліцерину та тертого мила. У цю суміш додають трохи води для отримання однорідної маси і покривають нею пляму на добу, потім змивають водою
9. Від трави. Більш простий засіб для видалення трав’яних плям – розчин кухонної солі (чайна ложка солі на? Склянки води).
10. На одязі, білизні і тканинах можуть бути плями жирові, чорнильні, від харчових продуктів, смоли, олійної фарби, сажі, дьогтю, одеколону і пр. Ці плями при звичайному пранні не завжди можна видалити, тому перед пранням застосовують чистку їх спеціальними складами .

Чим виводити плями на килимах? Повідомляє vk.com

1. Від кави, какао, чаю – холодною водою з гліцерином (1 столова ложка гліцерину на 1 літр води).
2. Плями від пива, вина, лікеру виводять теплою водою з пральним порошком. Намочіть цим розчином тампон і потріть пляму, а потім змийте теплою водою з оцтом (1 чайна ложка на 0, 5 літра води).
3. Якщо крем для взуття засох, додайте кілька крапель молока, він розм’якне. При цьому крем дає хороший блиск, краще всмоктується в шкіру взуття.
4. Замок «блискавка» у взутті послужить довше, якщо його змастити олією або жирним кремом для рук.
5. Нове взуття іноді дає відчуття печіння, особливо в теплу погоду. В цьому випадку рекомендується протирати взуття зсередини водою з домішкою оцту.

   

Залишити коментар

Кометарі