Як дзвонити за кордон безкоштовно

1. Evaphone
З цього сайту можна зателефонувати куди завгодно, просто набравши номер у верхній частині сторінки. Після того, як ви вдосталь наговоритеся безкоштовно (у сайту ліміт, який ви довго будете витрачати), потрібно буде платити за дзвінки. Ціни смішні. Дешевше, ніж в Skype точно.

2. FreeCall
Щоб скористатися цим сервісом, потрібно завантажити невеликий додаток (Windows, Linux, Mac). Можна дзвонити в будь-яку країну і навіть слати безкоштовні sms. Ліміт дзвінків – 300 хвилин і один тиждень. Переносити хвилини на наступний тиждень не можна. Сайт vk.com
3. Calleasy
У цього сайту є одне тільки обмеження на безкоштовні дзвінки. Можна робити скільки завгодно дзвінків у країни, дзвінки в які коштують дешевше 5 євроцентів за хвилину. У тарифній сітці сервісу таких країн близько п’ятидесяти.

4. PokeTalk
Щоб дзвонити за допомогою цього сайту вам не потрібні мікрофони і навушники. Дзвонити можна прямо з мобільного. Ліміт – 50 дзвінків на місяць з обмеженням 10 хвилин на один дзвінок.

5. Flash2Voip
Дзвінки в більш ніж 30 країн прямо з браузера. Нічого скачувати не потрібно, просто набираєте номер і чекаєте. Як зрозуміло з назви – додаток побудовано на Flash, що може відштовхнути деяку частину аудиторії.

6. MediaRing Talk
Безкоштовні дзвінки в деяку кількість глобальних “регіонів”. США, Центральна Азія, Канада, Австралія. Можна використовувати для дзвінків мобільний телефон.

7. Globe 7
Це щось на зразок віджету, який вбудовується в месенджер та інші програми. Крім, власне, дзвінків по всьому світу, є ще відправка безкоштовних sms, онлайн-радіо і ще безліч необов’язкових, але непоганих бонусів. Доступно для Windows, Mac, Linux.

8. iCall
Сервіс використовує ваше інтернет-з’єднання, щоб перетворити ваш комп’ютер в телефон. Просто підключаючи його до телефонної мережі. Можна дзвонити безкоштовно скільки завгодно, але тільки в США і Канаду, з обмеженням 5 хвилин на дзвінок. Зате є додаток для iPhone і iPod Touch.

9. Jaxtr
Для того, щоб спробувати подзвонити за допомогою цього сервісу потрібно спочатку зареєструватися. Сервіс видає Вам телефонний номер, з якого можна дзвонити безкоштовно прямо в браузері.

   

Залишити коментар

Кометарі