Що буде із алкоголем у Києві

 

Те, що відбулося на вулиці Здолбунівській, а в четвер — біля приміщення і в приміщенні Київради — неприпустимо. І такі провокації повинні отримати оцінку правоохоронних органів.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на засіданні Антикорупційної ради при Київському міському голові.

Мене в четвер не було в Києві, я був у відрядженні. І те, що відбувалося під цим приміщенням бачив вже на відео та фото. Це — ганьба! Забезпечувати порядок та наводити лад повинні правоохоронці. І вони мають з’ясувати, хто були ці люди, які брали участь в провокаціях, та дати оцінку таким діям,
— зазначив Віталій Кличко. Джерело 24tv.ua

Мер звернувся і до представників різних політичних сил, які намагаються кулаками і бійками “шукати консенсусу”, підкресливши, що такі вчинки не демонструють конкретних дій і пропозицій в інтересах людей.

А протестувальників, які перекривають дороги та влаштовують безлади, — хочу застерегти: це не пошук компромісу, і шантажем та радикальними діями вам не вдасться викрутити руки міській владі. Кияни не хочуть розливайок у всьому місті. До того ж криміногенна ситуація у столиці погіршилася, і 80% правопорушень вчиняють у стані алкогольного сп’яніння. Тож алкоголь в МАФах не продаватиметься,
— наголосив Київський міський голова.

Мер також зазначив, що столична влада підготувала проект рішення Київради щодо заборони продажу алкогольних напоїв в магазинах та торгових мережах після 23:00.

 

Залишити коментар

Кометарі