РЕМІНЬ БЕЗПЕКИ: ЧИ РЯТУЄ ВІН?

«Немає нічого більш жахливого, ніж доля водія, який в момент дорожньої пригоди виявився не пристебнутим ременем безпеки. Ось як розвиваються події, коли водій на швидкості 80 км / год робить наїзд на яку-небудь нерухому перешкоду.
Через 0,026 секунд після удару вдавлюється бампер; сила, в тридцять разів перевищує вагу автомобіля, зупиняє його рух на лінії передніх сидінь, тоді як його пасажири – якщо вони не пристебнуті ременями безпеки – продовжують рухатися в салоні автомобіля зі швидкістю 80 км / год. Сайт vk.com
Через 0,039 секунд водій разом із сидінням стрімко рухається вперед на 15 сантиметрів.
Через 0,044 секунд він грудною клітиною ламає кермо.
Через 0,050 секунд швидкість падає настільки, що на автомобіль і на всіх пасажирів починає діяти сила тяжіння, в 80 разів перевищує їх власну вагу.
Через 0,068 секунд водій із силою в 9 тонн вдаряється об приладовий щиток.
Через 0,092 секунди водій і пасажир одночасно врізаються головами в переднє вітрове скло автомобіля і отримують смертельні ушкодження черепа.
Через 0,100 секунди повислий на кермі водій відкидається назад; він вже мертвий.
Через 0,110 секунди автомобіль починає злегка відкочуватися назад.
Через 0,113 секунди пасажир, який сидить за водієм – якщо він також не пристебнутий – виявляється з ним на одній лінії, завдає йому новий удар і одночасно сам отримує смертельні ушкодження.
Через 0,150 секунди настає повна тиша; осколки скла і уламки заліза падають на землю. Місце зіткнення огортає хмара пилу. Все відбулося менш ніж за дві десятих частки секунди ».

   

Залишити коментар

Кометарі