Матеріальне прокляття людства ВАРТО ПРОЧИТАТИ!

Німецькі вчені нещодавно опублікували цікаві дані: за останні 50 років німці стали в середньому жити на 400% багатше, а кількість нещасних людей, які страждають депресією, зросла на 38%.

Генрі Форд став одним з найбільш багатих людей у світі завдяки реформації автомобільного виробництва. Його успіхи надихнули багатьох талановитих підприємців на створення найбільших брендів: Cadillac, Chevrolet, Buick (Бьюїк), Dodge (Додж). Нові машини буквально заполонили Америку. Через деякий час настав такий момент, коли продажі автомобілів різко впали. Ринок наситився. Джерело vk.com

І правда, навіщо комусь потрібна нова машина, якщо прекрасно їздить стара? Навіщо витрачати гроші? Зіткнувшись з проблемою збуту геніальні маркетологи придумали нове хитромудре рішення: вони почали вселяти власнику старих авто почуття неповноцінності.
Виробники автомобілів стали щороку випускати все нові і нові моделі. Їх успіх надихнув підприємців інших галузей: одягу, косметики, взуття, і понеслася душа в рай … точніше, в пекло.

Часто можна бачити, з яким презирством дурні, виряджені в модний одяг підлітки дивляться на дитину, батьки якої не можуть дозволити таку розкіш. Зверніть увагу, 2 рази на рік виробники одягу випускають нові колекції. Експерти, дизайнери нескінченно повторюють нам: «в цьому сезоні буде модний зелений колір». Для чого це робиться? Цей хитрий прийом створений для збільшення збуту. Люди, які купили точно такий ж одяг, але червоного кольору в минулому році, будуть відчувати себе дискомфортно.

Транснаціональні корпорації маніпулюють свідомістю простодушного споживача, випускаючи постійно нові девайси, одяг і т.д. Вони витрачають на рекламу в рік $ 500 млрд. Цих грошей достатньо, щоб зробити людство нещасним. Це величезна кількість грошей! Для вирішення проблеми голоду на Землі в рік необхідно витратити всього $ 50 млрд.

Головна біда полягає не в тому, що нам постійно треба викидати хороші речі, тому що вони вийшли з моди. Трагедія людства – невиправдані очікування. Купивши новий автомобіль, людина радіє дуже короткий час. Якщо на наступний день його друзі придбають машини крутіше, ніж у нього – ця радість обмежиться всього одним днем. Багато з нас більше прагнуть до нових модних речей і, самі того не помічаючи, стають нещасними. Щурячі перегони перетворили життя в суцільне пекло, в абсолютну нісенітницю.

 

Залишити коментар

Кометарі