Чорновіл розповів, про політолога, що випав з 9 поверху

Політолог Андрій Дорошенко, який 24 квітня випав з дев’ятого поверху, був офіційним помічником екс-народного депутата Тараса Чорновола у парламенті.

Про це заявив сам Чорновіл.

Він також розповів про особистісні якості загиблого.

“Андрій був хорошою людиною, дуже толерантною, делікатною й талановитою, він постійно генерував нові ідеї. Одна з них об’єднувала нас чимало років – ідея українсько-арабських контактів”, – розповів Чорновіл.

За його словами, Дорошенко був одним із засновників організації “Євроарабія”, яка налагоджувала контакти спершу з посольствами, а пізніше з урядами арабських держав.

Також Чорновіл наголосив, що самогубство Дорошенка ще не доведено, також розглядають версію вбивства.

Нагадаємо, трагедія трапилась 24 квітня близько полудня. Наразі відомо, що Андрій Дорошенко випав із сходового майданчику. Особу загиблого підтвердили правоохоронці.

“Та що ж це твориться таке жахливе?! сьогодні таке свято – хотів усіх привітати, та раптом – жахлива новина: загинув Андрій Дорошенко. Щойно попрощалися з блискучим політологом і науковцем Юрієм Шведою і знову втрата ще одного друга. Андрій був моїм другом, офіційним помічником у парламенті, ми багато років доволі плідно співпрацювали. У нас не завжди співпадали погляди, але все ж спільного було більше, ніж розбіжностей. І сьогодні його не стало… Поки що ще нічого не зрозуміло: було це самогубство чи вбивство, не беруся судити і я. Просто дуже сумно – Андрій був хорошою людиною, дуже толерантною, делікатною й талановитою, він постійно генерував нові ідеї. Одна з них об’єднувала нас чимало років – ідея українсько-арабських контактів. У рамках створеної ним та Сергієм Толстовим організації “Євроарабія” ми налагоджували контакти спершу з посольствами, пізніше з урядами арабських держав, організували два офіційні візити до Марокко й Алжиру. Саме фотографії з цих поїздок і зберігають для мене образ людини, якої вже нема серед живих…
Якось дуже сумно на душі, коли все частіше так трагічно відходять люди, з яким ще так недавно мав честь і задоволення товаришувати та спілкуватися…”

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі