Соцпрацівник вимагала хабар у багатодітної мами

3 тисячі гривень вимагала працівниця соціального захисту однієї із районних державних адміністрацій Львівщини. За них обіцяла посприяти багатодітній родині отримати довідку на допомогу.
“Багатодіна мати хотіла аби їй переглянули суму щомісячних виплат. Зібрала для цього всі необхідні довідки, а однієї бракло. Тоді 51-річна посадовець із соціальної служби, пообіцяла за три тисячі гривень посприяти жінці у вироблені і довідки, і у пришвидшені самих виплат. Хоча за законом весь цей процес мав бути абсолютно безкоштовним. І документ мали надати, і гроші певна річ”, – говорить Михайло Тесля із Управління захисту економіки Національної поліції Львівщини.
Про вимагання хабара багатодітна мати пожалілася своїй знайомій. Вже та, порадила звернутися в поліцію та заявити на кривдницю. Посадовця взяли на гарячому, коли вона під своїм кабінетом якраз брала гроші від жінки.

“Жінку не затримували, позаяк вона зізналася в скоєному. Її допитають, йтиме слідство, згодом відбудеться суд. За отриманих неправомірним шляхом трьох тисяч гривень, здирниці загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна”, – додає Тесля.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі