Чим насправді шкідливе пиво. Факти

Факт 1. Пиво більш шкідливе, ніж самогон і горілка, оскільки в процесі бродіння зберігаються отруйні сполуки (альдегіди, метанол, ефіри …), яких в 10-100 разів більше, ніж в горілці, одержаній із спирту вищого очищення.

Факт 2. Пивний алкоголізм – важке психологічне захворювання. Для нього дуже характерна, так звана, анозогнозія, тобто повне заперечення захворювання. Для вживання пива не потрібен накритий стіл або хоча б навіть формальний привід для випивки: пити можна одному, можна в компанії, можна вдома, можна на вулиці, можна сидячи, а можна на ходу і т.д. Тому з точки зору наркології, пивний алкоголізм – це дуже складний тип алкоголізму, який важко піддати лікуванню. Сайт vk.com

Факт 3. Пиво – це найбільший самообман всіх народів. Одна пляшка пива еквівалентна 50-100 грамів горілки, в залежності від його міцності. Випиваючи 5-6 пляшок пива, ви можете отримати дозу етилового спирту, рівного пляшці горілки. Але психологічно ви захищені: випиває пляшку горілки в день – звичайний алкоголік, а 2-3 літри пива – “звичайна” людина. Крім того, статистика показує, що споживання горілки росте разом зі споживанням пива. Не дарма існує крилата фраза – “Горілка без пива – гроші на вітер”, яку ми всі десь чули.

Факт 4. Більшість людей пригадують, що спочатку їм не подобався смак пива, вони відчували його осоружним і гірким. Однак випивка сприймалася, як символ дорослості. Які б корисні і цілющі властивості ні приписувалися хмілю, його смоли, будучи канцерогенами, неминуче роблять свою згубну справу, зокрема, сприяють розвитку раку травного тракту.

Факт 5. Багато хто вважає, що, вживаючи пиво, вони задовільняють свою денну потребу майже у всіх необхідних елементах і вітамінах. Вітаміни надходять в пиво в основному з солоду, багатого на вітаміни групи В. Однак у процесі приготування пива, концентрація вітамінів неминуче знижується, і в результаті стає нікчемною. Щоб забезпечити 100% добової потреби в цьому вітаміні потрібно випивати 10 літрів пива в день.

Факт 6. Пиво вимиває з організму білки, жири, вуглеводи і мікроелементи, особливо калій, магній і вітамін С. При дефіциті калію відбуваються зриви серцевого ритму, виникає сухість шкіри, болі в литках, слабкість в ногах. Дефіцит магнію небезпечний тим, що змінюється фон настрою, людина стає дратівливою, плаксивою, погано спить. З вимиванням вітаміну С знижується імунітет, розвивається гіпоксія мозку, страждає інтелект, частіше виникають простудні захворювання. Тому про користь пива для нирок ніякої мови і не може бути. Ниркам доводиться через себе пропускати величезну кількість пива і очищати його.

Факт 7. Деякі вважають, що пиво корисне для потенції і взагалі допомагає при спілкуванні з іншою статтю. На самому, ділі все інакше. Через токсичної дії на наднирники, алкоголь блокує вироблення в них андрогенів, що обумовлюють статевий потяг. Тому, першою розплатою за зловживання пивом стане зниження статевого потягу. У чоловіків зловживання пивом призводить до незворотних дегенеративних змін в насіннєвих канатиках. В результаті, в організмі починає виділятися речовина, що пригнічує вироблення чоловічого статевого гормону тестостерону, що в подальшому призводить до зміни зовнішнього вигляду чоловіка: розростаються грудні залози, стає ширшим таз. У жінок, що вживають пиво, зростає ймовірність захворіти на рак, а якщо це годуюча мати, то у дитини можливі епілептичні судоми. Також у жінок стає грубішим голос, і з’являються так звані “пивні вуса”.

   

Залишити коментар

Кометарі