Невідомі у формі побили депутатів у Київраді (відео) , що прокоментувала Київрада

Під Київрадою сталась сутичка, в якій постраждали київські депутати.

Представник ВО “Свобода” Олександр Аронець опублікував відео сутички у своєму Facebook повідомляє 24tv.

Невідомі особи, за попередніми даними представники охоронної фірми “Лівий берег” захопили перший поверх Київради. Усі озброєні спецзасобами, але без жодних розпізнавальних знаків,
— прокоментував він.

За словами Аронця, постраждали депутати Київради від “Свободи” Олег Гелевей, Володимир Бохняк, Володимир Назаренко, Прохор Антоненко.

Олександр Аронець

У дворі Київради зелені чоловічки побили депутатів від “Свободи”

Невідомі “зелені чоловічки” спочатку затягнули депутата Київради Володимира Назаренка – добровольця – бійця батальйону “Київська Русь”, у автобус, згодом влаштували бійку з іншими свободівцями. Наразі не встановлено що це за підрозділ. Представлятися вони відмовляються. Відповідають російською лайкою.
Депутата Олега Гелевея забрала швидка
Помічника народного депутата Олександр Солонько невідомі звалили на землю та били ногами.

У Київраді повідомили виданню “Українська правда. Київ”, що станом на 16:30 цих людей у будівлі вже немає, їх забрали у відділок поліції.

Ми взагалі не маємо уявлення, хто ці люди, як і чого вони сюди прийшли. З цим будуть розбиратися, хто вони, хто їх упустив, і чого вони прийшли. Наразі їх посадили у автозаки і везуть у поліцію. Просто зараз з цього питання триває зустріч Володимира Прокопіва з керівництвом поліції,
— сказала його прес-секретар Наталя Пругар.

Вона додала, що будівля Київради зараз не охороняється.

А пізніше –

У Київраді прокоментували сутичку, у якій постраждали депутати

Люди, які сьогодні після протестів власників МАФів вчинили бійку в Київраді та від рук яких постраждали депутати Київради повинні бути суворо покарані.

Таку заяву зробив секретар Київради Володимир Прокопів, повідомляє журналіст 24 Каналу Софія Кочмар.

Це неприпустимо і це м’яко кажучи. Людей затримали, їхні особи встановлюють. Треба надати належне поліції, яка швидко вжила заходів. Ті люди, які невідомо, що робили у приміщенні Київради уже затримані, їхні особи встановлюють. І люди, які винні у тому, що постраждали депутати, повинні бути суворо покарані,
– сказав він.

За словами кореспондента, наразі у Київраді триває круглий стіл між депутатами і підприємцями.

Нагадаємо, під Київрадою протестували люди, які називали себе власниками МАФів. Вони виступали проти знищення їхнього бізнесу. Згодом у Київраді виникла сутичка. За словами представника ВО “Свобода” Олександра Аронеця,постраждали депутати Київради від “Свободи” Олег Гелевей, Володимир Бохняк, Володимир Назаренко, Прохор Антоненко.

   

Залишити коментар

Кометарі