Найбільш забруднені та небезпечні міста України (відео)

Два міста, що не раз очолювали сумні рейтинги найбільш забруднених. Маріуполь – кольоровий дим заводів, шар пилу на автомобілях та смог у повітрі. Калуш – гігант хімічної галузі СРСР, який у близькому майбутньому може стати другим Чорнобилем. У якому стані українські промислові гіганти зараз, про що чиновники не говорять уголос – у матеріалі Олега Василевського.

У лідери міст з найбільш забрудненим повітрям вирвався Ужгород – це західноукраїнське місто опинилось на другому місці за індексом забруднення атмосфери.

Вищий, ніж у Ужгорода, цей показник лише вМаріуполі. На третьому місці – Горлівка з Донецької області.

Про це свідчать дані, які надала Центральна геофізична обсерваторія (ЦГО) Міністерства з надзвичайних ситуацій “Українській правді. Життя”.

Ця державна установа відстежує стан повітря у 53 українських містах. Рейтинг найбільш забруднених вираховується за індексом забруднення атмосфери (ІЗА).

Традиційно до списку міст з найгіршим повітрям потрапляють міста з промислового сходу. У Центральній геофізичній обсерваторії зауважують, що у цьому регіоні і досі стан повітря найгірший.

Адже тут в одному місті – Горлівці рівень забруднення оцінювався, як дуже високий, в 10 містах рівень забруднення оцінювався як високий – Слов’янськ, Макіївка, Донецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Краматорськ, Луганськ, Дзержинськ, Єнакієве, Сєверодонецьк.

Джерело

 

   

Залишити коментар

Кометарі