Чого варто очікувати від уряду Гройсмана

Про те, що планують зробити і чого хочуть досягти на своїй посаді нові міністри з уряду Володимира Гройсмана розповіла у прямому ефірі 24 Каналу – журналіст видання “Новое время” Христина Бердинських.

Новий уряд і всі міністри зокрема розуміють, що довіра до них мінімальна і їм потрібно пояснювати свої кроки населенню, розповідати про плани.

Це не уряд реформаторів

— Я не скажу, що це уряд реформаторів. Мені здалося, що міністри хочуть не зробити гірше, ніж було до цього. Вони намагатимуться не завалити роботу попередників. Тому вони будуть обережно ставитися до якихось рішучих реформ. Цей уряд буде працювати на стабілізацію.

Від уряду Гройсмана очікують прориву

— Думаю, мінусом є те, що цей уряд політичний, а не технократичний. Економічні експерти кажуть, що зараз вже більш-менш стабілізувалася економічна ситуація у країні. Від нового уряду очікують прориву, який би стимулював інвесторів зайти на наш ринок. Проте, принаймні. від економічного блоку цього уряду радикальних кроків очікувати не доводиться.

Міністри мають чіткі плани

— У міністрів є чітке розуміння того, що їм потрібно наполегливо працювати, бо якщо вони за місяць-два нічого не покажуть населенню, то це буде вбивати до них і так мінімальну довіру. І це розуміння в міністрів є. Також у багатьох міністрів є першочергові кроки, які вони хочуть реалізувати.

   

Залишити коментар

Кометарі