Виші Англії, Італії, Швейцарії, Канади та США запрошують на навчання українців

677248
  *****  

Плануєте цього року відправити дитину на навчання до престижного університету Великобританії, Швейцарії, Італії, США, Канади? Тоді встигнути подати документи потрібно до кінця квітня, адже вступна кампанія в закордонних вузах вже в розпалі, кількість місць у багатьох з них обмежена і набір йде дуже активно.

Вибрати вуз і спеціальність, оформити документи без зайвих проблем, підготуватися до отримання візи, провести всі комунікації з університетом допоможе міжнародне освітнє агентство DEC education. Це офіційний представник кращих міжнародних вузів в Україні, який працює на освітньому ринку вже 17 років.

У експертів DEC education можна отримати безкоштовну консультацію з питань вступу. Кваліфікований консультант надасть детальну інформацію щодо специфіки різних вузів і країн, допоможе підібрати освітню програму в залежності від здібностей дитини і можливостей батьків, детально проконсультує щодо отримання візи, допоможе зібрати і оформити пакет документів, необхідних для поїздки на навчання за кордон.

У разі, якщо дитина не визначився з майбутньою спеціальністю, в офісі компанії можна пройти тест на профорієнтацію.

Записатися на зустріч з експертом DEC education з вищої освіти можна за телефоном: (044) 390-76-24.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі