Що потрібно для наступного траншу від МВФ

В Адміністрації Президента уточнили, що саме Україні необхідно зробити для отримання наступного траншу від Міжнародного валютного фонду.

Нам необхідно прийняти 19 законопроектів. Їх прийняття відкриває отримання чергового траншу від фонду в сумі 1,7 мільярда доларів , а також додаткових гарантій уряду США ще на 1 мільярд,
— зазначив під час брифінгу заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків повідомляє 24tv.

За його словами, один із необхідних законопроектів внесений президентом у Верховну Раду, чотири — вже ухвалені парламентом в першому читанні, два — відкликані і вимагають доопрацювання урядом, а ще 12 необхідно повторно внести на розгляд Ради через те, що змінився уряд.

Шимків додав, що питання не лише у транші від МВФ, на кону ще поставлено 105 мільйонів євро в рамках третього траншу макрофінансової допомоги від Євросоюзу.

“Для цього необхідно прийняти п’ять законопроектів”, — зазначив він.

Всі ці 24 законопроекти мають бути ухвалені до кінця травня, а до кінця 2016 року в рамках реалізації програми асоціації між Україною та Європейським Союзом загалом необхідно прийняти 129 законопроектів.

Нагадаємо, після призначення Володимира Гройсмана прем’єр-міністром у МВФ заявили, що готові продовжити співпрацю з Україною.

   

Залишити коментар

Кометарі