Гендиректор “Укрзалізниці” — рок-зірка і реформатор

Главою “Укрзалізниці” призначили Войцеха Бальчуна. 

20 квітня главою “Укрзалізниці” призначили Войцеха Бальчуна. У Польщі, звідки він родом, Бальчун відомий як успішний вищий керівник-реформатор. А у вільний від топ-менеджменту час Войцех — не менш успішний рок-музикант, лідер польського гурту Chemia повідомляє 24tv.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на першому засіданні нового Кабінету Міністрів заговорив польською з Бальчуном.

Менеджер-реформатор

Трудову кар’єру розпочав на посаді директора з продажів у газеті “Трибуна Сілезька”. Згодом був директором бюро маркетингу і промоції Польської пошти. Працював на керівних посадах у компанії PKO Bank Polski Sa (керуючим маркетингом роздрібного банку PKO BP і головою Ради Директорів Inteligo Financial Services).

У 2005—2007 роках — голова Ради Директорів компанії PKP. У 2006 році був посередником у суперечці щодо заробітної плати у PKP Cargo. З січня 2008 року по січень 2013 Бальчун — голова правління цієї компанії, в якій провів реструктуризацію. Саме Войцех перетворив цього збиткового вантажного залізничного перевізника в прибуткового, другого в ЄС за вантажообігом.

У квітні 2012 року Бальчун був головою ради директорів “Польських авіаліній”. Крім того — віце-президентом Роботодавців Польщі і Європейської Організації Роботодавців Громадського Сектору.

Нагороди

За визначні управлінські досягнення Бальчун має цілу купу нагород:

– “Менеджер року -2009” у конкурсі, організованому економічним журналом “Home&Market”;
– Звання “Менеджера року” в опитуванні “Людина Року — Przyjaciel Kolei”;
– Звання “Той, хто змінює польську промисловість” (2010);
– Платиновий лауреат “Навички та Компетенції” Національної Економічної Палати (2011);
– Володар “Konfederatka”, нагороди Роботодавців Польщі (2011);
– Звання “Обличчя Бізнесу” в рейтингу TVN CNBC;
– Місце в списку ТОП-20 “Bloomberg Businessweek Польща” як один з кращих менеджерів на час кризи (2012).

Рок-музикант

Паралельно кар’єрі топ-менеджера Бальчун займався музичною діяльністю. У 2007 році він став ініціатором створення групи Chemia у Варшаві, в якій і до сьогодні виконує роль гітариста. З 2010 року гурт активно гастролює Польщею, також музиканти грали на фестивалях у Німеччині, Канаді. Нині у своїй дискографії Chemia має три альбоми: “Dobra Chemia”, “O2”, “In the Eye”.

   

Залишити коментар

Кометарі