Шокуючі дані: розкрита інформація про зниклих на Донбасі

Станом на квітень 2016 року 648 осіб вважаються зниклими без вісти в результаті бойових дій на Донбасі. Про це 19 квітня заявила віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко, повідомляє прес-служба парламенту.

– Наше завдання – шукати цих людей. Червоний Хрест повинен бути допущений до проведення пошукових робіт на захопленій території, – сказала вона на зустрічі з заступником керівника комітету у закордонних справах Сейму Польщі Малгожатою Госевскою. За її словами, спроби прив’язати звільнення заручників до амністії неможливі, оскільки амністія не проводиться, поки не припинені бойові дії. Також Геращенко пообіцяла поінформувати президента України Петра Порошенка про те, що в України є друзі, які … привертають увагу до ситуації на сході України. У свою чергу, Госевска зазначила, що вона збирає дані про заручників і тортури по відношенню до них. – Весь цей фактаж повинен піти в суди в Гаазі, – заявила вона.

За даними ООН, з весни 2014 року до лютого 2016 року на Сході України загинули більше 9 тисяч чоловік, поранення отримали більше 21 тисячі осіб. Напередодні глава МВС України Арсен Аваков повідомив, що за два роки з підрозділів Міністерства внутрішніх справ і Нацгвардії в зоні АТО загинули 308 чоловік, ще 1228 – отримали поранення.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі