15 порад для ефективного управління часом

1. Не покладайтеся на пам’ять. Записуйте свої завдання, щоб розвантажити мозок.

2. Складіть список пріоритетів. Це допоможе сконцентруватися на головному і не дозволить витрачати час на дурниці і другорядні справи.

3. В кінці кожного тижня виділіть час на складання плану на наступний тиждень. Це не втрачений час, вам це окупиться підвищенням вашої продуктивності.

4. Не сподівайтеся запам’ятати цікаву думку – завжди тримайте під рукою блокнот для запису ваших ідей. Як варіант – носіть диктофон.

5. Якщо вимоги іншої людини не збігаються з вашими цілями – кажіть «ні». Цьому потрібно навчитися.

6. Перед тим як почати діяти – подумайте, але не надто довго. Нетривалий роздум вбереже вас від необдуманих вчинків і марної трати часу.

7. Виділіть час у своїх планах на самовдосконалення.

8. Усвідомлюйте те, що ви робите. Ви повинні розуміти, на що витрачаєте свій час. Ваші справи повинні рухати вас до мети.

9. Включіть у вашу індивідуальну систему управління часом ті прийоми, які найбільш ефективні для вас і використовуйте цю систему постійно.

10. Оцініть себе в плані наявності шкідливих звичок. Вони віднімають ваш час. Складіть список таких звичок і по черзі позбавляйтеся від них. Найкращий варіант, заміщення шкідливої звички – корисною.

11. Не виконуйте за інших їх роботу, щоб здаватися краще. Так, ви згаєте час, який могли б використати для власного розвитку.

12. Заведіть журнал у якому ви зможете реєструвати ваші успіхи на шляху до намічених цілей. Регулярно заповнюйте і вивчайте цей журнал, щоб переконатися, що ви рухаєтесь у потрібному напрямку.

13. Не кожна задача може бути вирішена найкращим способом. Не потрібно ставати перфекціоністом і, наприклад, переписувати діловий лист 20 раз, щоб домогтися стилю Льва Толстого.

14. Не перевантажуйте себе кількістю завдань. Якщо у вас є невідкладні справи і важливі завдання, які займуть весь ваш час, то другорядні завдання можна відкласти на більш сприятливий час.

15. Не обманюйте себе ефективністю. Ви можете ефективно виконувати завдання, яке не є на даний момент пріоритетним. В цьому випадку, не можна сказати, що ви використовуєте свій час ефект

Джерело  vk.com

 

Залишити коментар

Кометарі