Притча про те, як дивитись на труднощі життя

Одного разу до батька прийшла донька, і з сумом сказала:
– Тато, я так втомилася від усього, у мене постійні труднощі на роботі і в особистому житті, вже просто немає сил … Як справлятися з усім цим?
Батько відповідає:
– Давай я тобі покажу.
Він ставить на плиту 3 каструлі з водою і приносить моркву, яйце і каву. Опускає кожен інгредієнт в окрему каструлю. Через кілька хвилин вимикає плиту і донька питає:
– Що з ними сталося?
– Ну, морква і яйце зварилися, а кава розчинилась, – відповідає дівчина.
– Правильно, – відповідає батько, – але якщо ми подивимося глибше, то виявиться що морква, яка була твердою, після окропу стала м’якою. Яйце, яке раніше було крихким і рідким, стало твердим. Зовні вони залишилися такими ж, але всередині змінилися під впливом однакового ворожого середовища – окропу. Те ж відбувається і з людьми – сильні ззовні люди можуть розклеїтися і стати слабаками там, де крихкі і ніжні лише затвердіють і зміцніють …
– А як же кава? – Здивовано запитала донька
– О, кава – це найцікавіше. Вона повністю розчинилася в агресивному середовищі і змінила його – перетворида окріп в чудовий ароматний напій.
Є люди, яких не можуть змінити обставини, – вони самі змінюють їх і перетворюють на щось нове, отримуючи для себе користь і знання з ситуації. Ким стати у важкій ситуації – вибір кожного.

Джерело vk.com

   

Залишити коментар

Кометарі