Дуету Потап та Настя погрожують розправою

В містах західної України активісти намагаються зірвати концерти дуету Потапа та Насті, а в Луцьку через погрози місцевих активістів концерт таки скасували.

Музикантів налякали слова одного з рівненських активістів. Місцеві протестувальники вимагали скасувати виступ у місцевої влади. Бо інакше вони обіцяли вдатися до “крайніх методів”.

Луцькі активісти оперували відеороликами, знятими майже два роки тому про те, що між українцями та росіянами не повинно бути ворожнечі. Але такі звернення писали й інші зірки в рамках проекту “Мирна сотня”.

Самі ж Потап і Настя кажуть, що у Росії вже давно не виступали, а гастролювали за океаном.

Потапа й Настю підтримали відомі українські музиканти.

Повідомляє 24tv.ua

Представники шоу-бізнесу кажуть, що з дуету хочуть зробити цапа-відбувайла.

В Рівному, Івано-Франківську та ще кількох західноукраїнських містах концерти Потапа та Насті таки відбудуться. Один з них – благодійний, на якому будуть діти. Музиканти закликали протестувальників до діалогу та попросили не вдаватися до фізичних методів розправи.

Нагадаємо, нещодавно під час прямого ефіру одного із талант-шоурозгорівся гучний скандал між Святославом Вакарчуком та Потапом.

Двоє іноземних музикантів, що були у команді Святослава Вакарчука, виконали пісню на слова Тараса Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий”. Але це виконання чомусь насмішило Потапа.

 

   

Залишити коментар

Кометарі