Ціна Великоднього кошика

У порівнянні з попереднім роком продукти, які українці купують до Великодня, подорожчали на третину. Виросли ціни на овочі, яйця, ковбаси, випічку і м’ясо. Про це кореспондентуGazeta.ua розповіла киянка Ірина Вернигора.

“Взяла собі за правило купувати продукти до Великодня за два тижні до свята, – говорить Ірина Григорівна. – По-перше, це дозволяє уникнути черг. По-друге, дещо можна купити дешевше. Бо ціни перед Пасхою продавці піднімають навмисне, щоб заробити більше”.

До Великоднього столу Ірина купила 4 кг м’яса, два кільця домашньої ковбаси, 50 яєць.

“Вирішили з донькою, що цього року паску спечемо вдома, – каже Вернигора. – За два кілограми борошна віддала 19 гривень. Яйця купувала на ринку домашні. Платила по 20 гривень за десяток. М’ясо брала у супермаркеті. Кілограм шинки по акції купила за 75 гривень. Подорожчало усе. Торік ми вклалися у 700 гривень. Тепер витратили тисячу. Перед святом все рівно дещо доведеться докупити”.

Відчутно подорожчало вино, шоколадні цукерки і риба, сир і масло.

“За пляшку хорошого вина тепер треба віддати 80 гривень, – розповідає киянка Ольга Савура. – У піст різко підняли ціни на гриби, рибу і пісне печиво. Ближче до Великодня подорожчають яйця і м’ясо, овочі з теплиці”.

Великдень українці святкуватимуть 1 травня.

   

Залишити коментар

Кометарі