Як правильно заряджати акумулятори смартфонів і ноутбуків, щоб вони прослужили довше?

1. Підзаряджати пристрій регулярно
Не допускайте, щоб пристрій розряджався до 0%. Краще регулярно заряджайте його.

2. Не залишайте пристрій на зарядці
Літій-іонні акумулятори не вимагають постійної зарядки на 100%. Краще, якщо ваш пристрій буде заряджена в межах від 40-80%. Так що по можливості тримайте заряд в цих рамках. Якщо ви зарядили пристрій до 100%, не залишайте його підключеним до зарядки! Багато так роблять, але саме це призводить до скорочення терміну служби батареї. Якщо ви ставите свій пристрій заряджатися на ніч, то використовуйте спеціальні енергозберігаючі розетки, які відключають ваше зарядний пристрій через задану кількість годин.

Повідомляє vk.com

3. Раз на місяць повністю розрядіть акумулятор, а потім зарядіть до 100%.
Це твердження може здатися суперечливим, з огляду на те, що ми розповіли на початку. Але зараз ми все пояснимо. Повний цикл розряду-заряду один раз на місяць потрібен для того, щоб відкалібрувати пристрій. На вашому телефоні або ноутбуці залишок заряду зазвичай вказується у відсотках або годинах і хвилинах, через які пристрій повністю розрядиться. Після великої кількості дрібних зарядів, це функція починає працювати некоректно, і тому слід зробити раз на місяць калібрування пристрою (повний цикл розрядки-зарядки), щоб показання залишалися точними.

4. Зберігайте пристрій в прохолодному місці
Високі температури негативно впливають на термін життя вашого акумулятора. Бережіть свої пристрої від перегріву і не працюйте з ноутбуком на колінах.

Користуючись цими рекомендаціями, ви зможете продовжити термін служби свого акумулятора. Однак не варто занадто зациклюватися на цьому. Якщо трапилося так, що під рукою у вас не виявилося зарядного пристрою, то нічого страшного, якщо ваш гаджет розрядиться до нуля. І немає нічого страшного в тому, щоб зарядити його повністю, якщо ви збираєтеся в довгу дорогу. Літій-іонний акумулятор все одно прослужить не більше 2-3 років, як би ви про нього ні дбали, і навіть якщо ваш пристрій просто пролежить весь цей час на полиці. Загалом, не перестарайтеся, використовуйте пристрій так, як вам зручно. Але якщо у вас є можливість застосовувати ці рекомендації, то не нехтуйте ними.

   

Залишити коментар

Кометарі