ТОП-новини: Україна з новим урядом, Савченко готується до смерті

Новообраний Кабінет Міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом провів перше засідання. Стан Савченко погіршився, вона відмовляється від медичної допомоги. Користувачі соцмереж брутально посміялись із прямої лінії Путіна. Такими були ТОП-новини минулої доби.

Президент Росії Володимир Путін вкотре на публіку перейнявся проблемами простих росіян, відповідаючи на їхні запитання під час традиційної прямої лінії. Ми зібрали найцікавіші відгуки повідомляє 24tv.

Новий уряд

14 квітня на ранковому засіданні Верховної Ради депутати проголосували “за”Володимира Гройсмана на пост глави уряду та затвердили новий склад Кабміну.

Ким є люди з нового уряду — читайте у спецпроекті Кабмін. Перезавантаження

Замість політиків, які з Ради пішли в уряд, в український парламент прийде сім нових депутатів — 5 з БПП і 2 з “Народного фронту”.

Увечері члени новообраного Кабінету Міністрів вже провели першу нараду, на якій обговорили організаційні моменти.

Художник Йолкін створив на тему призначення нового прем’єра чудову карикатуру під назвою “Важкий випадок, або що залишив Яценюк Гройсману”.

Савченко: Повертайте мене трупом

Український депутат Надія Савченко, яка дев’ятий день сидить на сухому голодуванні в російському СІЗО, відмовляється від будь-якої допомоги медиків. останньою краплею стало те, що до неї не допустили її сестру Віру.

Я налаштована на смерть. Повертайте мене трупом,
— сказала Савченко.

Російський президент Володимир Путін сьогодні під час “прямої лінії” заявив, що проводить переговори щодо повернення Савченко в Україну, але “краще не забігати наперед”.

Її адвокат Микола Полозов упевнений: без підтримувальних ін’єкцій Савченко протримається максимум чотири дні.

Мережа затролила Путіна

Президент Росії Володимир Путін вкотре на публіку перейнявся проблемами простих росіян, відповідаючи на їхні запитання під час традиційної прямої лінії. Ми зібрали найцікавіші відгуки користувачів.

Владимир Владимирович, а вы ругаетесь матом?
– Только на себя
– А как если не секрет?
– Хотите напою мелодию?

Анонси

У парламенті відбудеться розширена “година запитань до уряду”. Вона триватиме півтора години. Засідання розпочинається о 10:00. Депутати таким чином зможуть краще познайомитися з кожним міністром, почути детальнішеїхні думки щодо діяльності міністерств.

15 квітня на Землю впаде російський військовий супутник зв’язку “Блискавка 1-93”. Він увійде в щільні шари Землі і припинить своє існування. Інформація про це була поширена NASA.

В анексованому Криму у п’ятницю планують висунути обвинувачення у справі “26 лютого” заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтему Чийгозу.

   

Залишити коментар

Кометарі