Історія мільйонера, який народився без рук і ніг ..

Це був їх довгожданий первісток. Батько був присутній при пологах. Він побачив немовляту – у нього не було рук? Борис Вуйчич зрозумів, треба зараз же вийти з кімнати, щоб дружина не побачила, як він змінився в обличчі. Він не міг повірити своїм очам …

Джерело vk.com

У Ніка були тільки подоби стопи замість лівої ноги. Завдяки цьому хлопчик навчився ходити, плавати, кататися на скейті, грати на комп’ютері і писати. Батьки домоглися, щоб сина взяли в звичайну школу. Нік став першою дитиною-інвалідом у звичайній австралійській школі.

У вісім років Ніколас вирішив накласти на себе руки. Він попросив маму віднести його в ванну. «Я повертався обличчям в воду, але втриматися було дуже складно. Нічого не виходило. За цей час я представив картину свого похорону – ось стоять мої тато і мама … І тут я зрозумів, що не можу себе вбити. Все, що я бачив від батьків – це любов до мене ».

Більше Нік не намагався накласти на себе руки, але все думав – навіщо ж йому жити. Він не зможе працювати, не зможе взяти за руку свою наречену, не зможе взяти свою дитину на руки, коли та заплаче. Якось мама прочитала Ніку статтю про важко хвору людину, яка надихала інших жити. «Тоді я усвідомив, я – не просто людина без рук і ніг. Я – творіння Боже. І не важливо, що думають люди ».

У дев’ятнадцять років Нік вивчав фінансове планування в університеті. Одного разу йому запропонували виступити перед студентами. На промову відвели сім хвилин. Вже через три хвилини дівчата в залі плакали. Одна з них ніяк не могла припинити ридання, вона підняла руку і запитала: «Можна мені піднятися на сцену і вас обійняти?». Дівчина підійшла до Ніка і стала плакати у нього на плечі. Вона сказала: «Ніхто ніколи не говорив мені, що любить мене, ніхто ніколи не говорив мені, що я красива така, яка є. Моє життя змінилося сьогодні ».

На своїх виступах він часто говорить: «Іноді ви можете впасти ось так» – і падає обличчям у стіл, на якому стояв. Нік продовжує:

«У житті трапляється, що ви падаєте, і, здається, піднятися немає сил. Ви замислюєтеся тоді, чи є у вас надія … У мене немає ні рук, ні ніг! Здається, спробуй я хоч сто раз піднятися – у мене не вийде. Але після чергової поразки я не полишаю надії. Я буду пробувати раз по раз. Я хочу, щоб ви знали, невдача – це не кінець. Головне-те, як ви фінішіруете. Ви збираєтеся фінішувати сильними? Тоді ви знайдете в собі сили піднятися – ось таким чином ».

Він спирається чолом, потім допомагає собі плечима і встає.
Жінки в залі починають плакати.
Десять місяців у році він в дорозі, два місяці вдома. Він об’їздив більше двох десятків країн, його чули більше трьох мільйонів людей – в школах, будинках для людей похилого віку, в’язницях. Буває, Нік виступає перед тисячами глядачів на стадіоні. Він виступає близько 250 разів на рік. У тиждень Нік отримує близько трьох сотень пропозицій про нові виступи. Він став професійним оратором.

12 лютого 2012 року Нік Вуйчич одружився на Канаї Міахаре, а в 2013 році у них народився син – Кійоші Джеймс Вуйчич.

   

Залишити коментар

Кометарі