“Зять Путіна” став наймолодшим мільярдером Росії

1796553ююююю
  *****  

Шамалов вперше увійшов до списку російських багатіїв.

Бізнесмен Кирило Шамалов, ймовірний зять президента Росії Володимира Путіна, вперше потрапив до списку 200 найбагатших росіян за версією Forbes і став наймолодшим російським доларовим мільярдером. Повідомляє  korrespondent.

Член ради директорів нафтохімічного холдингу Сибур, 34-річний підприємець зайняв 64-е місце зі статком в 1,2 мільярда доларів, у світовому списку він на 1 476-му місці.

Його батько Микола Шамалов в 2011 році входив у список Forbes зі статком у 500 мільйонів доларів (він є співвласником банку Россия, належить друзям Путіна, в тому числі Юрію Ковальчуку, Геннадію Тимченку та Сергію Ролдугіну).

4 листопада 2015, 16:32

У вересні 2014 року Шамалов-молодший купив 17 відсотків Сибура у співвласника банку “друзів Путіна” і володаря п’ятого місця в списку Геннадія Тимченка.

Шамалову належать 21,3 відсотків акцій холдингу, він наростив статок і став доларовим мільярдером після придбання китайською компанією Sinopec десять відсотків Сибура за 1,3 мільярда доларів.

Раніше Guardian включив імовірну дочку Путіна Катерину Тихонову в список найвпливовіших молодих людей світу. Видання тоді навело історію повідомлень в російських ЗМІ про те, що Тихонова – дочка Путіна, а також дружина близького до влади Росії бізнесмена Кирила Шамалова.

Нещодавно Forbes-Україна опублікував свій щорічний рейтинг топ-100 найбагатших людей України. Згідно з даними видання, президент України Петро Порошенко за рік розбагатів на 100 мільйонів доларів

 

Залишити коментар

Кометарі