“Зять Путіна” став наймолодшим мільярдером Росії

Шамалов вперше увійшов до списку російських багатіїв.

Бізнесмен Кирило Шамалов, ймовірний зять президента Росії Володимира Путіна, вперше потрапив до списку 200 найбагатших росіян за версією Forbes і став наймолодшим російським доларовим мільярдером. Повідомляє  korrespondent.

Член ради директорів нафтохімічного холдингу Сибур, 34-річний підприємець зайняв 64-е місце зі статком в 1,2 мільярда доларів, у світовому списку він на 1 476-му місці.

Його батько Микола Шамалов в 2011 році входив у список Forbes зі статком у 500 мільйонів доларів (він є співвласником банку Россия, належить друзям Путіна, в тому числі Юрію Ковальчуку, Геннадію Тимченку та Сергію Ролдугіну).

4 листопада 2015, 16:32

У вересні 2014 року Шамалов-молодший купив 17 відсотків Сибура у співвласника банку “друзів Путіна” і володаря п’ятого місця в списку Геннадія Тимченка.

Шамалову належать 21,3 відсотків акцій холдингу, він наростив статок і став доларовим мільярдером після придбання китайською компанією Sinopec десять відсотків Сибура за 1,3 мільярда доларів.

Раніше Guardian включив імовірну дочку Путіна Катерину Тихонову в список найвпливовіших молодих людей світу. Видання тоді навело історію повідомлень в російських ЗМІ про те, що Тихонова – дочка Путіна, а також дружина близького до влади Росії бізнесмена Кирила Шамалова.

Нещодавно Forbes-Україна опублікував свій щорічний рейтинг топ-100 найбагатших людей України. Згідно з даними видання, президент України Петро Порошенко за рік розбагатів на 100 мільйонів доларів

   

Залишити коментар

Кометарі