Експерти про новий уряд

Верховна Рада підтримала кандидатуру Володимира Гройсмана на пост нового прем’єр-міністра України. Експерти роблять прогнози, яке майбутнє чекає новий уряд.

Як вважає президент аналітичного центру “Політика” Ігор Попов новий уряд уже зараз має кілька проблем. Про це він сказав в коментарі сайту “24”.

“Перша проблема, уряд сформований у неконституційний спосіб, не має ні політичної підтримки у парламенті, ні суспільної – серед громадян”, — каже експерт.

Попов також зазначає, що новий уряд має багато віце-прем’єрів, тому що треба було прилаштувати людей близьких до тих, хто приймав рішення, а також врегулювати питання балансу сил в такому колегіальному органі, яким є Кабмін.

Політолог Віталій Бала вважає, що зараз існує криза довіри до інститутів влади.

За його словами, щоб вийти з цієї кризи, потрібно формувати уряд “народної” довіри із залученням до коаліції якомога більше учасників.

Експерт Сергій Гайдай вважає, що розпочати реформу треба не з зміни кадрів, а з зміни самої структури Кабінету міністрів — у три рази менше міністерств, деякі треба поєднати, а деякі і зовсім ліквідувати.

   

Залишити коментар

Кометарі