Чому в новому уряді немає іноземців?

Іноземці допомагають робити реформи, але заважають “займатися дерибаном”, тому їх немає у новому складі Кабміну.

Таку думку в інтерв’ю “Газеті по-українськи” висловив філософ Сергій Дацюк повідомляє  gazeta.

“Якщо робити реформи та впроваджувати інновації за конкретними зразками – іноземці допоможуть. Якщо займатися дерибаном – заважатимуть. Спробували з іноземцями. Виявилося, лише вони мали гідність повстати проти корумпованої системи. Тому тепер вирішили, що більше іноземці не потрібні. Далі будуть дерибанити”, – сказав він.

Новий прем’єр-міністр Володимир Гройсман, як голова Верховної Ради, був відповідальний за розвал коаліції, вважає експерт.

“Він відповідальний за те, що всім світом парламент змушували приймати європейські норми, а той їх саботував. За те, що з осені припинилися реформи. За те, що парламентська коаліція нова створюється з порушенням закону. За які заслуги цю людину пропонують на крісло глави уряду? За Кучми той же Литвин, хоч і брав участь у касетному скандалі, під час революції (помаранчевої, – ред.) взяв на себе сміливість зробити доповідь з аналізом ситуації і, як з неї вийти. То була промова громадянина, справжнього спікера. А за що поважати Гройсмана як спікера?”, – наголосив філософ.

Повну версію інтерв’ю з Сергієм Дацюком читайте у номері “Газети по-українськи” від 15 квітня.

   

Залишити коментар

Кометарі