“Батьківщина” готує подання до Конституційного суду щодо законності призначення Гройсмана

Фракція “Батьківщина” готує подання до Конституційного суду України щодо рішень парламенту, прийнятих у четвер. Зокрема, мова йде про призначення уряду та голосування за програму Кабінету Міністрів.

Про це заявила лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко в прямому ефірі одного з українських каналів, передає прес-служба політичної сили.

За словами Тимошенко, для звернення в Конституційний суд потрібно зібрати 45 підписів нардепів, а стільки у “Батьківщини” в парламенті немає. Повідомляє 24tv.ua

Я звертаюсь до “Самопомочі”, до “Єврооптимістів” і прошу: давайте таке конституційне подання зробимо,
– заявила вона.

Зокрема, за словами Тимошенко, згідно процедури парламент мав затвердити склад Кабміну, потім уряд мав напрацювати програму дій, прийняти її на засіданні уряду і лише після цього програму мала б розглянути Верховна Рада.

“Що робиться у нас? У нас – програма дій уряду на п’ять аркушів, про яку ніхто не знає, яку ніхто не читав. Навіть новий уряд її не створював і не читав, та й не обговорював. Цю програму роздали депутатам за три хвилини до голосування. Вони не встигли її відкрити, а тим більше прочитати. При цьому ця програма не проходить голосування з кількох спроб”, — зазначила лідер “Батьківщини”.

Крім цього Тимошенко наголосила, що згідно Конституції міністра оборони і міністра закордонних справ має вносити президент, натомість кандидатури вніс прем’єр-міністр.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні підтримала новий склад уряду. Раніше у парламенті проголосували за нового прем’єр-міністра — Володимира Гройсмана.

   

Залишити коментар

Кометарі