Як син вчителів став засновником журналу Playboy

Г’ю Гефнера по праву вважають батьком американської сексуальної революції. І хоча зараз його імперія переживає не найкращі часи, він разом зі своїм дітищем вже встиг завоювати надійне місце на сторінках історії.

Тисячі коханок, розкішні вечірки та мільйони доларів на рахунках. Таким досягненням позаздрить не один успішний чоловік. Сьогодні Г’ю Гефнеру 90, а він надалі спокійно п’є мартіні та позує з пишногрудими білявками.

То як сину простих вчителів вдалося створити найлегендарнішу еротичну імперію в світі? Ідея власного журналу зародився в голові Г’ю у 1953 році. В цей час майбутньому секс-магнату виповнилось лише 26, але він уже був одруженим та мав двоє дітей.

Першим вдалим вибором в створені часопису стала його назва – Playboy. Другим — його обкладинка. На передову Гефнер дав фото молодої зірки Мерилін Монро. Саме завдяки знаменитості перший наклад за лічені дні розлетівся з прилавків.

Гефнер створив не просто журнал з еротичними фото. На шпальтах вперше побачив світ роман Рея Бредбері “451 градус за Фаренгейтом”. Тут друкували твори і Володимира Набокова, і Ернеста Гемінгвея.

А інтерв’ю виданню охоче давали ключові чоловіки епохи — від Мартіна Лютера Кінга до “Бітлз” повідомляє 24tv.

Потім Гефнер запустив мережу клубів, у яких відвідувачів зусрічали спокусливі “кролики”. Згодом були ресторани, казино та готелі. Його імперія росла в геометричній прогресії.

Та у 1980-х роках цей успіх пішов на спад. Відверті фото більше не викликала ажіотажу. Через кризу у бізнесі Гефнер навіть пережив важкий інсульт.

Сьогодні справи в його імперії ще більш кепські. З напливом безкоштовного порно та еротики в інтернеті, для Playboy не залишилось місця під сонцем. Продажі журналу скоротились до мізеру. Видавництво довелося виставити на продаж. Тим не менше 90-річний ловелас залишається в чудовій формі.

Геф насолоджується життям із третьою дружиною, яка молодша за нього на 60 років, і запевняє, що не боїться смерті. Та про всяк випадок уже забронював собі місце на кладовищі поруч із першою музою – Мерилін Монро.

   

Залишити коментар

Кометарі