Ставлення США до Порошенка після офшорного скандалу

США не поспішають робити висновки щодо документів панамського архіву та не змінять ставлення до президента України Петра Порошенка.

Про це на брифінгу сказав прес-секретар Білого Дому Джош Ернест, пише gazeta.

“По-перше, я не можу коментувати будь-які конкретні звинувачення, які виникли на основі цих документів. З огляду на великий обсяг документів, про які йде мова, я думаю, що це важко – відразу перейти до якихось висновків”, – сказав Ернест.

Він наголосив, що Порошенко й український уряд здійснюють антикорупційні реформи, США продовжуватимуть їх до цього заохочувати.

“Багато роботи зроблено. Якщо ви поглянете на підсумок попередника президента Порошенка, ясно, що був досягнутий певний важливий прогрес. Успішне здійснення цих реформ щодо боротьби з корупцією матиме вирішальне значення для довгострокового успіху української нації”, – додав прес-секретар Білого Дому.

Нагадаємо, 3 квітня міжнародний консорціум журналістів опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, що використовуються впливовими людьми для ухилення від сплати податків. Серед фігурантів скандалу – президент України Петро Порошенко.

   

Залишити коментар

Кометарі