На що витратить Україна $335 млн

США незабаром нададуть $335 млн Україні на фінансування сектора безпеки і оборони. Про це повідомив президент України Петро Порошенко, передає gazeta.

“Позиція перша – це 335 млн доларів, які без будь-яких умов нарешті Україна отримає у вигляді фінансування сектора оборони і безпеки. Ми дуже довго чекали цих коштів, ми вперше взяли участь у розподілі цих коштів, визначивши ті пріоритети, на які нам в першу чергу ці кошти потрібні”, – повідомив він.

Надані США кошти будуть спрямовані на закупівлю новітнього озброєння і устаткування, проведення необхідних тренінгів та навчань для військовослужбовців.

“Пройшла зустріч з представниками великих компаній ВПК США і досягнуті домовленості аж до спільного виробництва тих чи інших засобів на території України разом з “Укроборонпромом” (українська державна корпорація). Фактично це був прорив”, – підкреслив глава держави.

Також Порошенко нагадав про чітку позицію США з приводу підписання угоди про надання кредитних гарантій Україні на суму $ 1 млрд, що залежить від питання формування нової парламентської коаліції, обрання Верховною Радою нового уряду, а також з активізацією і продовженням реформування країни.

   

Залишити коментар

Кометарі